open in a new window
Official Site

Thank you for choosing our apartment and we believe that you will enjoy your stay to the maximum.

 

Some information in advance

Accommodation is designed for self check-in. It is important that you do the online check-in as soon as possible in the booking summary email for the deposit to be issued in full. After that, you will have a confirmed reservation and access codes to the apartment will arrive.

We recommend that you review the terms and conditions and accommodation regulations.

Currency
Arrival date Departure date
Promo code

Residence Kolofik

75 m2
2 900
room / 1 night
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Dishwasher · Washing machine · Parking · Bike storage

Sunny apartment in the center of Opava. It offers 2 full-sized bedrooms with 4 hotel beds, which can optionally be combined into 2 double beds. The apartment is fully equipped and has a separate bathroom and toilet. 2 parking spaces in the yard are reserved for guests. Possibility to use the garden and fireplace.

Business and cancellation conditions

 

 

Introductory Provisions

 

These conditions are valid for accommodation provided by the accommodation provider Ing. Matěj Ščerba in the accommodation facility at Kolofíkovo nábřeží 1116/23, 747 05, Opava.

 

Cancellation Policy

 

Cancellation fees when canceling a stay:

Free cancellation 30 days before arrival

50% of the reservation price when canceling the stay 29 - 7 days before arrival,

100% of the booking price if canceled 6-0 days before arrival.

 

Additional terms and conditions

1. Prices and Services

Approximate prices for accommodation and any other services are listed in the accommodation provider's presentation materials (website, brochures, etc.). However, the price that is validly agreed with the accommodation provider is binding for the customer. The host is entitled to change the agreed conditions of stay in cases beyond his control (e.g. force majeure). City tax, energy and water are included in the price.

 

2. Cancellation of stay by the customer

The customer is entitled to cancel the order at any time before arrival. Cancellation of stay requires a written electronic form (e-mail -) to the address matej@scerba-partneri.cz. The date and time of sending the e-mail is decisive for determining the period of cancellation of the stay. For larger groups, individual cancellation fees can be negotiated. The accommodation provider will not charge the customer the aforementioned cancellation fees if he could not use the agreed services for the following reasons: death in the family, hospitalization of the customer or a member of his family, serious illness, recall order, natural disaster. The customer is obliged to document the above facts with a written document to the accommodation provider within 3 days of their occurrence at the latest.

 

3. Validity

These business and cancellation conditions are an integral part of the accommodation order.

 

4. Deposit

At any time after the reservation has been made, the accommodation provider can send an advance invoice in the amount of 100% of the total accommodation price of the reservation made.

 

5. Final cleaning

The final cleaning fee is included in the accommodation price.

 

6. Collection of keys

Guests can pick up the keys at the following location: Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava

In the safety deposit box by the door. Access codes will be sent by email no later than 3 days before arrival.

Contact the accommodation provider: +420 777248544

 

7. Delivery of keys

The customer is obliged to hand over the keys on the day of departure (on the last day of the paid stay).

at this location: Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava

In the safety deposit box by the door. Opening with the same access code.

Contact the accommodation provider: +420 777248544

Cancellation Policy

 

Cancellation fees when canceling a stay:

Free cancellation 30 days before arrival

50% of the reservation price when canceling the stay 29 - 7 days before arrival,

100% of the booking price if canceled 6-0 days before arrival.

Ochrana osobních údajů

 

 

 1. Ochrana osobních údajů je realizována dle příslušných právních předpisů. Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem našich webových stránek jsou společností IngMatěj Ščerba, se sídlem Nádražní 442, Velke Hoštice  747 31, IČO: 74821296, shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a zákonem o elektronických komunikacích č. 127/2005 Sb. a rovněž také od května 2018 dle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, tak zvané General data protection regulation („GDPR“).

 

 1. Evidujeme váš zájem o kontaktování zanechaný na našich webových stránkách, pro tyto účely si od vás bereme jen ty údaje, které jsou nezbytné k danému účelu. Zároveň jsme přijali patřičná bezpečnostní opatření k zabezpečení vašich dat (šifrování, přístup do administrace oprávněnými osobami atd.). Sběr osobních údajů probíhá jak přímo od vás (vyplníte formulář), tak automaticky.

 

 1. Pokud požádáte o výmaz svých údajů, uděláme to neprodleně, nejpozději do 1 měsíce od doručení vaší žádosti, kterou prosím směřujte na naši poštovní adresu (Matěj Ščerba s.r.o., IČO: 10824812, Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava 747 05 Opava) nebo na email matej@scerba-partneri.cz. Dovolujeme si upozornit, že výmaz vašich dat je možno učinit pouze v případě jen že k archivaci dat nejsou jiné důvody dané zákonem.

 

 1. Vaše osobní údaje mohou být předány dalším příjemcům či správcům. Jedná se o:

 

Ing. Matěj Ščerba, se sídlem Nádražní 442, Velké Hoštice 74731, IČO: 74821296 (poskytovaní ubytovacích služeb)

 

Matěj Ščerba s.r.o., se sídlem  Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava 747 05 Opava, IČO: 10824812 (poskytovatel a zprostředkovatel pojištění a hypotečních úvěrů),

 

Miroslav Ščerba, s.r.o., se sídlem Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava 747 05 Opava, IČO: 01386859 (poskytovatel a zprostředkovatel pojištění a hypotečních úvěrů),

 

Ščerba a partneři s.r.o., se sídlem Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava 747 05 Opava, IČO: 10875913 (poskytovatel a zprostředkovatel pojištění a hypotečních úvěrů)

 

Ing. Nikola Ščerbová se sídlem Akátová 506, Velké Hoštice 74731, IČO: 00705462 (poskytovatel a zprostředkovatel pojištění a hypotečních úvěrů)

 

Ščerba reality s.r.o., se sídlem Kolofíkovo nábřeží 1116/23, Opava 747 05 Opava, IČO: 10824847 (poskytovatel realitních služeb).

 

 1. Data shromažďované prostřednictvím kontaktního formuláře:
  1. Odeslání dotazu či poptávky na kontaktování za účelem řešení situace ohledně odebírání newsletteru či za účelem řešení situace - kontaktní formulář slouží subjektům, které se chtějí dotázat na jakoukoliv informaci ohledně pojištění a hypotečních úvěrů, včetně návrhu na alternativní řešení – obchodní a marketingové nabídky a sdělení vyjmenovaných třetích subjektů;
  2. Osobní údaj - e-mailová adresa, jméno, telefon, zpráva;
  3. Získání osobního údaje - od subjektu;
  4. Účel - kontaktní informace, využitelné pro uživatelskou podporu, případně vznik smluvního vztahu;
  5. Informace o zpracování – Osobní údaje jsou zpracovávány podle článku 6 1.a GDPR, neboť byly poskytnuty na základě zájmu subjektu o informaci ohledně stávající situace týkající se servisního poplatku a možností řešení situace subjektů se servisním poplatkem, včetně návrhu na alternativní řešení.

 

 

 1. Osobní údaje získávané automaticky:

Webový server www.scerba-partneri.cz, www.rezidencekolofik.cz, www.hypo-teka.cz a www.scerbareality.cz automaticky zpracovává a ukládá údaje o návštěvě stránky. Automatické údaje jsou sbírány vlastními logy www serveru a přes Google Analytics. Mezi automaticky sbírané údaje patří identifikátory času, doby strávené stránce, IP adresy, údaj o operačním systému a prohlížeči, vypočítané geolokační informace. Tyto údaje neumožňují přímo identifikovat osobu, ale umožňují ve většině případů identifikovat počítač, ze kterého bylo na www stránku přistupováno. Stránka www.scerba-partneri.cz, www.hypo-teka.cz a www.scerbareality.cz používá takto získané informace k vyhodnocení provozu webu a pro optimalizaci webu;

 

Údaje pro reklamní systémy - nepoužíváme žádný způsob agregace dat určený pro reklamní systémy, ani pro vlastní účely, ani pro účely třetích stran;

 

Ukládání dat na počítač uživatele. V některých případech webová stránka ukládá data na počítač uživatele, a při opětovné návštěvě tato data může číst a měnit.

 

 1. Zabezpečení osobních údajů - pro přenos dat využíváme výhradně zabezpečené připojení s protokoly HTTPS, SSH, SFTP. Data jsou ukládána v zabezpečené databázi a na cloudu. Cloudové služby zajišťují certifikovaní smluvní partneři (Google). Omezení přístupu, používáme blokování přístupu do administrace dle IP adres, pravidelně měníme přístupové údaje, hesla jsou hashované.

 

 1. Správce odpovídá za dodržování povinností kladených obecným nařízením. Zcela zásadní je dodržování zásad zpracování, jejichž dodržování zároveň musí být správce schopen doložit. Základním nezbytným předpokladem je existence řádného právního důvodu zpracování osobních údajů, kterým správce musí disponovat, aby vůbec mohl osobní údaje zpracovávat. Zároveň je nutné osobní údaje dostatečně zabezpečit. Samozřejmostí však musí být plnění i dalších povinností stanovených obecným nařízením. Každý správce by si měl ověřit, v jakém rozsahu na něj obecné nařízení dopadne, zejména pokud jde o nové povinnosti založené na přístupu na riziku (např. může dopadat povinnost jmenovat pověřence, posoudit vliv na ochranu osobních údajů).

 

 

 1. Zpracovatelé zpracovávají osobní údaje dle pokynů a potřeb správců. Patří mezi ně webmaster, poskytovatel webhostingových služeb. Mezi zpracovatelem a správcem existuje smluvní vztah.

 

 

 1. Pověřená osoba pro ochranu osobních údajů: Pověřená osoba pro ochranu osobních údajů: Ing. Matěj Ščerba, +420 777 248 544, matej@scerba-partneri.cz.

 

 

 1. Dle interní analýzy nemáme povinnost zřídit funkci pověřence pro ochranu osobních údajů (ve smyslu článku č. 37 GDPR).

 

 

 1. Správce bude vaše osobní údaje zpracovávat po dobu 10 let, nebude-li tento souhlas se zpracováním osobních údajů z vaší strany odvolán. Tím však není dotčeno zpracování osobních údajů v nezbytném rozsahu pro splnění povinností vyplývajících z obecně závazných právních předpisů.

 

 

 1. Správce a případně též třetí osoby – zpracovatelé a třetí osoby uvedené shora, které poskytují vhodné záruky a jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů a které zajišťuje náležitou ochranu vašich práv.

 

 

 1. V souvislosti s ochranou osobních údajů má subjekt údajů:
 2. právo svůj souhlas kdykoli odvolat;
 3. právo osobní údaje opravit či doplnit;
 4. právo požadovat omezení zpracování;
 5. právo vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech;
 6. právo požadovat přenesení údajů;
 7. právo na přístup k osobním údajům;
 8. právo být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech;
 9. právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech;
 10. další práva stanovená v zákoně o ochraně osobních údajů a po nabytí účinnosti též v GDPR;
 11. právo podat žádost o přenositelnost údajů.
 12. Pokud chcete požádat o přenos svých údajů, vznést námitku, odvolat souhlas, podat žádost o odstranění osobních údajů (právo být zapomenut) nebo pokud chcete kompletně vymazat svoje data z našich databází, kontaktujte nás na doplnit matej@scerba-partneri.cz.

 

 

V Opavě dne 16. 4. 2024

powered by trevlix trevlix