Chalupa Potok

Accomodation reservation

Ceny jsou uvedeny za pronájem celé chalupy, bez ohledu na počet hostů (max. 9)

Cena za noc/celou chalupu                            od 2 500 Kč

Vánoce     20. - 26. 12. 2020                             24 000 Kč

Silvestr    26. 12. - 2. 1. 2021                           28 000 Kč

Currency
Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)

Celá chalupa

×9140 m2
3 500
room / 1 night (min. 2)
Shower · WC · Towels · Toiletries · Hairdryer · Coffee machine · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dishwasher · Washing machine · Fireplace · Parking

Pronájem celé chalupy, s kuchyní, venkovním altánem a báječnou saunou. K chalupě patří velká zahrada 1200 m2. Tři pokoje s kapacitou až 9 hostů.

 

powered by trevlix

KDO JSME?

Chalupu Potok pronajímáme jako fyzická osoba.

Konkrétně jsem to já, Pavla Rundová.

Adresa Bílý Potok 89. Telefon 775 949 114.

 

CO POSKYTUJEME?

Rádi vás u nás necháme přespat na minimálně dvě noci. Poskytneme vám čisté ubytování se vším všudy a skvělou saunu k tomu.

 

JAKÁ JE CENA ZA UBYTOVÁNÍ?

Všechny naše ceny jsou uvedeny na webových stránkách www.chalupapotok.cz/rezervace. Pro naše hosty je vždy závazná cena, která je uvedena v potvrzovacím emailu, který každý host obdrží bezprostředně po provedení online rezervace.

 

VYBÍRÁTE VRATNOU KAUCI?

Ano, k platbě za pronájem přičítáme i vratnou kauci ve výši 2 000 Kč. Rozhodně to není proto, že bychom chtěli další vaše peníze. Ale chceme, abyste se u nás chovali ohleduplně. Věříme, že budete dodržovat naše domácí pravidla a my vám na konci pronájmu zase 2 000 Kč zašleme zpět na účet.

 

BUDEME PLATIT NĚJAKOU ZÁLOHU?

Ano, záloha se hradí ve výši 50 % pronájmu. Hradí se bankovním převodem a jejím zaplacením stvrzujeme tyto smluvní podmínky a vámi objednaný termín pronájmu.

 

CO KDYŽ BUDEME CHTÍT POBYT ZRUŠIT?

Pokud jste si pobyt u nás rozmysleli nebo vám do toho něco prostě vešlo, můžete zrušit svoji rezervaci kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu na adresu rezervace.chalupapotok@gmail.com. Zašleme vám potvrzení o zrušení pobytu do 3 pracovních dnů ode dne doručení žádosti o zrušení.

 

JAKÉ JSOU STORNO PODMÍNKY?

 

100% vám vrátíme všechny peníze, pokud k nám nemůžete přijet, protože jste onemocněli Coronavirem. (je potřeba se prokázat pozitivním testem)

 

10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu. Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.

 

MŮŽE CHALUPA POTOK ZRUŠIT VÁŠ POBYT?

Proč bychom to dělali? Přesto se ale může stát, že se něco pokazí a bude potřeba něco opravit, takže nám nezbude než s velkou lítostí váš pobyt zrušit. Slibujeme, že se tak bude dít pouze ze zvlášť závažných důvodů a v případech vyšší moci. A samozřejmě uhrazená záloha vám bude i s naší omluvou zaslána na účet nejpozději do 3 pracovních dnů.

 

NĚJAKÁ PRAVIDLA?

Poskytujeme ubytování pouze lidem. Domácí mazlíčky nechte prosím doma.

Ubytováním se u nás hosté berou na vědomí Domácí pravidla a vyjadřují s nimi souhlas :-)

 DOMÁCÍ PRAVIDLA

 

Našich hostů si moc vážíme a přejeme si, aby si to u nás užili a byli spokojení! Prosíme však hosty, aby měli na paměti, že si koupili pobyt v celém domě, spaní v čistých postelích a používání sauny k tomu. Cena za pronájem nezahrnuje zničené, poškozené nebo zamazané věci bezohledným chováním. Připravili jsme proto ceník pro nestandardní chování, abychom předešli případnému nedorozumění.

 

2 000 Kč a možné ukončení pronájmu by stálo porušení těchto pravidel:

- Maximální počet hostů je 9, zvířat 0.

- U nás se nekouří a to ani z oken.

- Nejsme na samotě a tak je potřeba brát ohled na noční klid.

- Zapálit si oheň nebo opéct buřty se smí na ohništi. Jinde ne. A dobře to uhaste.

- V domě se nechodí v botách. Prosíme, přezouvejte se.

 

Speciální ceny:

- Když vám spadne sklenička střepy vám přinesou štěstí! Za to samozřejmě nic neplatíte. Pokud ale zničíte věci, které my pak musíme opravit nebo koupit znovu - budete je muset zaplatit v hodnotě opravy nebo nové věci.

- Třídíme odpad. Vy také třiďte. Když najdeme v popelnici plasty, sklo nebo papír, budeme z kauce odečítat 500 Kč.

- Za úklid u nás neplatíte nic navíc. Pokud ale na konci pronájmu po sobě uklidíte nádobí a nespotřebované potraviny. Odneste odpadky do popelnice a tříděný odpad do veřejných kontejnerů na tříděný odpad. Pokud to uděláte jenom částečně a nebo vůbec, uděláme to za vás a z vratné kauce odečteme 1 000 Kč.

 

Na závěr pak radíme, abyste od nás nedváželi nic, co sami nepřivezli. Nainstalovali jsme karmu ❤️

 

Storno podmínky 

100% vám vrátíme všechny peníze, pokud k nám nemůžete přijet, protože jste onemocněli Coronavirem. (je potřeba se prokázat pozitivním testem)

 

10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada z ceny za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu.

Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.

 

BUDEME ZPRACOVÁVAT VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE?

Ano, ale s tou nejlepší péčí. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem realizace vašeho pobytu. Rozhodně vás nebudeme spamovat ani jinak obtěžovat například nevyžádanou reklamou.

JAKÉ OSOBNÍ ÚDAJE SI O VÁS POVEDEME?

Jen vaše jméno, příjmení, místo bydliště, váš email a telefon.

KDO BUDE MÍT PŘÍSTUP K VAŠIM OSOBNÍM ÚDAJŮM?

Přístup k vašim osobním údajům mají zaměstnanci, pověření konkrétními úkoly vážícími se k účelu zpracování osobních údajů a dodavatel našeho rezervačního systému. Nikdo jiný.

JAK DLOUHO BUDOU MÉ OSOBNÍ ÚDAJE UCHOVÁVÁNY?

Po celou dobu trvání našeho smluvního vztahu a následně po dobu nezbytně nutnou pro zajištění právních nároků ze smlouvy plynoucích. To znamená do doby, dokud se naše vzájemná práva a povinnosti mohou stát předmětem soudního sporu. S ohledem na promlčecí lhůty stanovené občanským zákoníkem budeme vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let od ukončení smluvního vztahu.

A POKUD BYSTE NEBYLI S NÁMI SPOKOJENI, NA KOHO SE MŮŽETE OBRÁTIT?

No především na nás a my sjednáme nápravu. Jsme pro vás kdykoliv k dispozici na telefonu     775 949 114 nebo na e-mailu rezervace.chalupapotok@gmail.com