Chalupa Potok

Accomodation reservation

Currency
Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)

Celá chalupa

×9140 m2
3 000
1 nights (min. 3)
Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · Hairdryer · Coffee machine · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dishwasher · Washing machine · Fireplace · Parking

Pronájem celé chalupy, s kuchyní, venkovním altánem a báječnou saunou. K chalupě patří velká zahrada 1200 m2. Tři pokoje s kapacitou až 9 hostů.

 

powered by trevlix

Smluvní a rezervační podmínky o pronájmu Chalupy Potok

 

KDO JSME?

Chalupu Potok pronajímáme jako soukromá osoba. Konkrétně jsem to já, Pavla Rundová. 

Adresa Bílý Potok 89. Telefon 775 949 114. 

 

CO POSKYTUJEME?

Rádi vás u nás necháme přespat na minimálně dvě noci. Poskytneme vám čisté ubytování se vším všudy a skvělou saunu k tomu. 

 

JAKÁ JE CENA ZA UBYTOVÁNÍ?

Všechny naše ceny jsou uvedeny na webových stránkách www.chalupapotok.cz. Pro naše hosty je vždy závazná cena, která je uvedena v potvrzovacím emailu, který každý host obdrží bezprostředně po provedení online rezervace.

 

BUDEME PLATIT NĚJAKOU ZÁLOHU?

Ano, záloha se hradí ve výši 100% pronájmu. Hradí se bankovním převodem a jejím zaplacením stvrzujeme tyto obchodní podmínky a vámi objednaný termín pronájmu. 

 

CO KDYŽ BUDEME CHTÍT POBYT ZRUŠIT?

Pokud jste si pobyt u nás rozmysleli nebo vám do toho něco prostě vešlo, můžete zrušit svoji rezervaci kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu na adresu rezervace.chalupapotok@gmail.com. Zašleme vám potvrzení o zrušení pobytu do 3 pracovních dnů ode dne doručení žádosti o zrušení.

 

JAKÉ JSOU STORNO PODMÍNKY?

10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu. Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.

 

MŮŽE CHALUPA POTOK ZRUŠIT VÁŠ POBYT?

Proč bychom to dělali? Přesto se ale může stát, že se něco pokazí a bude potřeba něco opravit, takže nám nezbude než s velkou lítostí váš pobyt zrušit. Slibujeme, že se tak bude dít pouze ze zvlášť závažných důvodů a v případech vyšší moci. A samozřejmě uhrazená záloha vám bude i s naší omluvou zaslána na účet nejpozději do 3 pracovních dnů.

 

VYBÍRÁTE VRATNOU KAUCI? 

Ano, na začátku pronájmu vybíráme vratnou kauci ve výši 2 000 Kč. Ale věříme, že se k chalupě i jejímu vybavení budete chovat s veškerou péčí a my vám na konci pronájmu zase 2 000 Kč vrátíme.

 

 

NO A PAK TU MÁME JEŠTĚ DOMOVNÍ ŘÁD. NECHCEME VÁM ŘÍKAT, ABYSTE NEROZBÍJELI ŽIDLE NEBO ŽE NEMÁTE SKÁKAT Z OKNA - ALE RADŠI SI TO PŘEČTĚTE, VŠUDE TO MAJÍ :-)

 

 

• Na chalupě mohou být ubytováni pouze hosté, kteří jsou k ubytování přihlášeni po předložení občanského průkazu, platného cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti.

• Užívání zařízení chalupy je dovoleno pouze osobám, které nejsou postiženi infekčními nemocemi.

• V době od 22:00 do 7:00 jsou hosté povinni dodržovat noční klid.

Do sauny a přilehlé odpočívárny je zakázáno vnášet nápoje. V případě poškození podlahy nebo vybavení sauny rozlitím nápojům, host uhradí pokutu 5 000 Kč. 

• Je přísně zakázáno mít v prostorách chalupy a zahrady jakékoliv zvíře. Především psa nebo kočku. Pokud host tento zákaz neuposlechne a přijede se psem nebo kočkou, bude ze strany majitele smlouva okamžitě vypovězena, pronájem zrušen a majitel si ponechá 100% sjednané částky za pronájem v daném termínu.

• V pokoji, nebo společenských místnostech NESMÍ hosté bez souhlasu pronajímatele přemísťovat zařízení, provádět opravy a jakékoli zásahy do elektrické sítě nebo jiné instalace.

• Není dovoleno užívat vlastní elektrické spotřebiče s výjimkou holících strojků, vysoušečů vlasů a osobních počítačů.

• Kouření je v celém objektu PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!!.

• Případnou ztrátu klíčů je host povinen nahlásit bez prodlení provozovateli a uhradit tímto způsobenou škodu.

• Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti do 10-ti let bez dozoru dospělé osoby v prostorách chalupy. Rodiče odpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách chalupy a na jejím prostranství.

• Za škody způsobené hostem na majetku chalupy odpovídá host.

• Pronajímatel neodpovídá za věci vnesené hostem do chalupy, dále za peníze a cenné věci (tzn. šperky apod.)

• K chalupě je možno přijíždět vozidly pouze po přístupové cestě a parkovat na určených místech - to je v garáži a před garáží. Není dovoleno parkovat na zahradě.

• Vstup na okolní pozemky, zahradu i parkovací plochu je pouze na vlastní nebezpečí hosta.

• Rozdělávání malého ohně za účelem opékání je povoleno pouze na ohništi a po skončení je nutno, aby host tento oheň řádně uhasil.

• Host ubytovaný na této chalupě je povinen dodržovat tento ubytovací řád. V případě, že jej poruší, má provozovatel právo smluvní poměr s ním ihned bez náhrady ukončit.

Telefon na majitele: 775 949 114, 776 882 796

Storno podmínky - 10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada z ceny za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu.

Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.