UBYTOVÁNÍ -  TURISTICKÉ CHATY SOUŠ, UBYTOVNA OLDŘICHOV V HÁJÍCH

DDM Větrník nabízí ubytování ve svých objektech, v turistické ubytovně v Oldřichově v Hájích, kapacita 50 lůžek a 2 chatkách na Souši s kapacitou 25 a 15 osob zařízených v "alpském stylu" (spací pódia).

Pronájem prostor přímo v DDM v Liberci, pro pořádání akcí pro školní kolektivy, semináře, školení, případně přespání v tělocvičně, domlouvejte telefonicky tf. 482 713 161 nebo emailem: marta.kultova@ddmliberec.cz

 

REZERVACE 

Pro náhled volných termínů v jednotlivých objektech klikněte na záložku "OBSAZENOST".  Kliknutím na konkrétní volný termí termín (zelená políčka) otevřete nabídku volných objektů s možností rezervace, tlačítko "REZERVOVAT".  Obsazené termíny jsou červené. 

Při vyhledávání možnosti rezervace podle termínu vyberte v nabídce časové rozmezí. Zobrazíte volné ubytovací kapacity ve vybraném termínu. Pro rezervaci  klikněte na tlačítko"REZERVOVAT".

Jestliže je objekt, ve vybraném termínu, obsazený v nabídce se neobjeví. Zavolejte nám a společně najdeme řešení. Kontaktovat nás můžete telefonicky tf. 482 710 401 nebo 777 289 817 nebo emailem: alexandra.meierova@ddmliberec.cz.

 

Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)
Select the date of arrival and departure