open in a new window
Official Site

UBYTOVÁNÍ -  TURISTICKÉ CHATY SOUŠ, UBYTOVNA OLDŘICHOV V HÁJÍCH

DDM Větrník nabízí ubytování ve svých objektech, v turistické ubytovně v Oldřichově v Hájích, kapacita 50 lůžek a 2 chatkách na Souši s kapacitou 25 a 15 osob zařízených v "alpském stylu" (spací pódia).

REZERVACE 

Pro náhled volných termínů v jednotlivých objektech klikněte na záložku "OBSAZENOST".  Kliknutím na konkrétní volný termí termín (zelená políčka) otevřete nabídku volných objektů s možností rezervace, tlačítko "REZERVOVAT".  Obsazené termíny jsou červené. 

Při vyhledávání možnosti rezervace podle termínu vyberte v nabídce časové rozmezí. Zobrazíte volné ubytovací kapacity ve vybraném termínu. Pro rezervaci  klikněte na tlačítko"REZERVOVAT".

Jestliže je objekt, ve vybraném termínu, obsazený v nabídce se neobjeví. Zavolejte nám a společně najdeme řešení. Kontaktovat nás můžete telefonicky tf. 482 710 401 nebo 777 289 817 nebo emailem: alexandra.meierova@ddmliberec.cz.

CENÍK platný od 1. 9. 2022

do 9 osob 1 000,-Kč/noc/celá chata
10 osob a víc 100,-Kč/osoba/noc

Minimální úhrada  1 000,-Kč/noc

Arrival date Departure date

Souš I - malá chatka (č.e.402)

×15
from
1 000
for 1 night
Shower · WC · Electric kettle · Refrigerator · Kitchenette · Dining area · Microwave

Nabízíme ubytování v chatce v Desné, ul. Soušká č. e. 402 v blízkosti vodní nádrže Souš (cca 600 m) a u říčky Černá Desná (cca 70 m). Chatka prošla celkovou rekonstrukcí, je řešena v „alpském stylu“ – jeden velký prostor přehrazen částečnými přepážkami a spaní na „pódiích“.

Maximální kapacita chatky je 15 osob. Ubytování je možné celoročně a je vhodné pro menší dětské kolektivy nebo rodinu s dětmi. Vytápění zajišťují kamna na dřevo.

K dispozici: kuchyňka s nádobím, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnka, sprcha, záchod, venkovní suché záchody, venkovní lavice a ohniště. Možnost postavit stany. Klienti si zajistí „spacáky“, karimatky a vlastní hygienické potřeby(pronajímatel nezajišťuje).

CENÍK UBYTOVÁNÍ PLATNÝ OD 1. 9. 2022

  • do 9 osob 1 000,-Kč/celý objekt/noc
  • 10 a víc osob 100,-Kč/osoba/noc
  • Minimální úhrada za noc a celý objekt 1 000,-Kč
  • stan na pozemku DDM Větrník: 80,-Kč /noc 

 

 

Souš II - velká chata (č.e. 491)

×25
Shower · WC · Electric kettle · Refrigerator · Kitchenette · Kitchen · Dining area · Microwave

Nabízíme ubytování v chatce v Desné, ul. Soušská č.e. 491 v blízkosti vodní nádrže Souš (cca 600 m) a u řeky Černá Desná (cca 70 m).

Chatka je nově postavená, v „alpském stylu“ s velkou kuchyní a jídelnou, která současně slouží i jako společenská místnost. V patře je prostor na spaní, 2 oddělené místnosti a jeden velký společný prostor s možností využití skládacích matrací na spaní nebo vlastní karimatky, vlastní spací pytle.

Chata má vlastní sociální zázemí, 2 toalety a 2 sprchy s teplou vodou. Hygienické potřeby si zajišťují klienti sami.

Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, velkou lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí a základním nádobím pro vaření. 

Maximální kapacita chatky je 25 osob. Ubytování je možné celoročně, v chladných dnech chatu vytopí kamna na dřevo, a je vhodné pro školní kolektivy i rodiny s dětmi. 

Venku je ohniště a zahradní stoly. V případě potřeby je možné na pozemku postavit stany.  Nájemce si zajišťuje stravu, hygienické potřeby a vlastní karimatky a spací pytle.

CENÍK UBYTOVÁNÍ PLATNÝ OD 1. 1. 2022

  • 1 800,- Kč/noc za celý objekt 
  • stan na pozemku DDM Větrník: 100,- Kč/osoba/noc 
powered by trevlix trevlix