Chatová osada termálne kúpalisko Štrand Nové Zámky Official Site

Ďakujeme za záujem o naše ubytovanie.

Po objednaní ubytovania je potrebné objednávku uhradiť. Platí sa celá čiastka. Ak rezerváciu neuhradíte do troch dní,  zo systému bude  automaticky vymazaná. 

Po obdržaní potvrdzujúceho mailu o rezervácii ubytovania je nutné vyplniť údaje o hosťoch (vyplňte prosím údaje o hosťoch). V prípade ak budete žiadať rekreačný príspevok od zamestnávateľa, vyplňťe SPRÁVNU adresu, na ktorú bude vystavená faktúra a potvrdenie o absolvovaní pobytu pre Vášho zamestnávateľa. Po vystavení faktúry už dodatočná zmena nie je možná. 

Arrival date Departure date

APARTMÁNY GOLF

25 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Air conditioning · Electric kettle · Refrigerator · Kitchenette · Microwave · Fireplace · Parking

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v prízemnom apartmánovom dome. Každý apartmán je vybavený obývacou časťou (spálňa so 4 posteľami-1manželská a 1 rozkladacie dvojlôžko), kuchyňou (chladnička, dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, základný riad), vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, toaleta, umývadlo, uteráky). Ubytovaní majú v apartmánoch k dispozícii klimatizáciu, káblovú televíziu a WIFI internetové pripojenie.

MOBILNÝ DOM

×5 +40 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Air conditioning · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Dishwasher · Parking

Ubytovanie v samostatnom mobilnom dome pozostáva z dvoch spální, obývacej miestnosti s kuchynským kútom, jedálenským stolom a sociálneho zariadenia. Mobilné domy s terasou a možnosťou grilovania sú vybavené modernou kuchynkou (kuchynská linka, myčka na riady). Každý mobilný dom disponuje vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, umývadlo, toaleta, uteráky). Naše mobilné domy ponúkajú jednu rozkladaciu pohovku dve pohodlné spálne – jednu s manželskou posteľou a druhú s dvomi jednolôžkovými posteľami. Ubytovaní majú v mobilných domoch k dispozícii klimatizáciu, káblovú televíziu a WIFI internetové pripojenie.  

price detail  
Select the date of arrival and departure
powered by trevlix trevlix