open in a new window
Official Site

Vítejte v rezervačním systému Mlýnu Byňov. V úvodu vyberte prosím datumy na něž provádíte rezervaci, minimální počet nocí je dvě pro všechny typy ubytování. U více jak deseti nocí vám zašleme individuální cenovou nabídku (cena bude výrazně nižší než v rezervaci). Následně stiskněte tlačítko Rezervovat u zvoleného apartmánu u něhož se objeví jednička v počtu rezervovaných pokojů. Pro dokončení rezervace pokračujte stiskem tlačítka Pokračovat na vyplnění údajů o hostech a potvrzení rezervace.

Cena je vždy za plně obsazený apartmán (částečně obsazený apartmán se hradí jako plný) v případě přistýlek se nabídne upravená cena. Můžete si objednat snídani až do vašeho apartmánu, na požadovaou hodinu, jako doplňkovou službu. Děti do 3 let mají pobyt zdarma (je možné připravit dětskou postýlku pro děti do 2 let)

 

Odeslanou rezervaci vám potvrdíme mailem a zablokujeme na 7 dní do uhrazení zálohy (tím je rezervace závazná a bude vám potvrzena). Platební údaje naleznete v potvrzovacím emailu (platbu kartou připravujeme). Celý pobyt je třeba doplatit nejpozději před příjezdem na základě námi zaslané faktury (úhrada v hotovosti v den příjezdu je možná po dohodě u "last minute" rezervací).

 

Všechny ceny již zahrnují DPH ve výši 12% (Mlýny Byňov s.r.o. je plátce DPH).

 

 

Currency
Arrival date Departure date
Promo code

U mlýnské babičky (Apartmán 3KK)

+80 m2
from 3 400
room / 1 night (min. 2)
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Fan · Mini-bar · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Fireplace · Parking · Breakfast in the room · Bike storage

Přízemní apartmán v dispozici 3+KK s předsíní, typické klenuté stropy a majestátní kamenné stěny. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem (varná deska, digestoř, MW trouba, lednice, kompletní kuchyňské vybavení), skladovací komora. Ložnice s manželskou postelí a přímým vstupem na terasu do zaharady. Dětský pokoj se samostatnou postelí (možnost dětské postýlky). Prostorná koupelna s vanou a a WC. Elektrické vytápění kombinované s krbovými kamny. TV a WiFi k dispozici. Nekuřácký apartmán, bez domácích mazlíčků.

price detail  

Lékárna (Apartmán 2KK)

+65 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Fan · Coffee machine · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Dishwasher · Fireplace · Parking · Breakfast in the room · Bike storage

Světlý stylový apartmán (2NP) v dispozici 2+KK s předsíní, v interiéru s obnaženými kamennými stěnami a nábytkem evokujícím lékárnu. Prostorný obývací pokoj s rozkládacím gaučem (přistýlka), kuchyňským koutem (varná deska, digestoř, MW trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem, kompletní kuchyňské vybavení). Ložnice s manželskou postelí, komodou a skříní, francouzské okno s výhledem do zahrady. Koupelna s vanou a odděleným WC, druhé samostatné WC v předsíni. Elektrické vytápění kombinované s krbovými kamny, TV a WIFI k dispozici. Nekuřácký apartmán, bez domácích mazlíčků.

price detail  

Větrná mentolka (Apartmán 3KK)

+90 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Toiletries · TV · Hairdryer · Fan · Mini-bar · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Dishwasher · Fireplace · Parking · Breakfast in the room · Bike storage

Podkrovní apartmán (3NP) v dispozici 3+KK s předsíní. Moderní a vzdušný prostor s výhledem do zahrady i na dvůr. Obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem. Odkládací komora u kuchyně. Unikátní ostrůvek s posezením "ala pec". Kompletně vybavená kuchyně pro opravdu velkou rodinu. Samostatná ložnice s manželskou postelí a samostatný dětský pokoj se dvěma postelemi a možností dětské postýlky. Romantická koupelna s WC a vanou. TV a Wifi k dispozici. Elektrické vytápění + krbová kamna s rozvodem teplého vzduchu do ložnic. Nekuřácký apartmán, bez domácích mazlíčků.

price detail  

U kulaté báby (Apartmán 3KK)

+70 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Fan · Mini-bar · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Dishwasher · Fireplace · Parking · Breakfast in the room · Bike storage

Podkrovní apartmán (3NP) v dispozici 3+KK s předsíní. Netradiční podkrovní apartmán jemuž daly jméno zejména kulaté a oblé doplňky, s výhledem na všechny strany usedlosti. Unikátní kuchyně vybavená všemi spotřebiči včetně myčky a trouby. Útulná podkrovní ložnice a samostatný dětský pokoj se šikmými stěnami. Praktická koupelna s WC a vanou. TV a WiFi k dispozici. Elektrické vytápění kombinované s krbovými kamny. Nekuřácký apartmán, bez domácích mazlíčků.

price detail  

U černého lišáka (Apartmán 1KK)

50 m2
2 900
room / 1 night (min. 2)
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · Hairdryer · Fan · Mini-bar · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Fireplace · Parking · Breakfast in the room · Bike storage

Podkrovní apartmán (3NP) v dispozici 1+KK s předsíní a obývacím moderním a prosluněným prostorem s unikátním spacím koutem. Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, MW trouba, lednice). Oddělený spací kout s manželskou postelí a vyklápěcím střešním balkónkem. Útulná podkrovní koupelna s vanou a samostatným WC. Elektrické vytápění doplněné krbovými kamny. Nekuřácký apartmán, bez domácích mazlíčků.

Všeobecné podmínky - nájemní smlouva

 

Pronajímatelem se rozumí : Mlýn Byňov, s.r.o., zastoupená jednatelem Michalou Jílkovou, se sídlem Okružní 20/1, Plzeň 326 00, IČO 03612490

 

1. Objednavatel pobytu musí být osoba starší 18-ti let, která odpovídá za závazky dalších účastníků pobytu dle těchto všeobecných podmínek.

2. Smluvní vztah vzniká na základě zaslané a potvrzené objednávky pobytu s údaji o objednateli (jméno, adresa), počtu osob, termínu a dohodnuté ceně, doručené elektronicky pronajímateli a elektronicky potvrzené pronajímatelem. Podpisem a zasláním objednávky, ale i nájemní smlouvy při nástupu, stvrzuje objednatel znalost s těmito všeobecnými podmínkami.

3. Nástup do objektu je vždy v den nástupu mezi 14:00 a 16:00 hodinou (jiný čas pouze po dohodě), uvolnění objektu - odjezd v den ukončení do 11 hodiny dopoledne. Při nástupu předá pronajímatel nájemci rekreační objekt/nájemní jednotku a inventář v uklizeném stavu. Pronajímatel si vyhrazuje právo ubytovat nájemce v náhradní nájemní jednotce v odpovídající kvalitě a s odpovídajícím počtem lůžek, pokud k tomu nastanou závažné provozní důvody. Po kontrole objektu budou nájemci předány klíče od objektu (k pronajímané jednotce, vstupním dveřím, brankám a technickým prostorám - univerzální klíč). Pronajímatel má právo při předání objektu na opis identifikačních údajů nájemce z platného dokladu. Při odchodu pronajímatel s nájemcem zkontroluje stav pronajímané jednotky a zařízení dle inventáře a převezme klíče od objektu.

4. Objekt (nájemní jednotka) je určena maximálně pro ubytování určeného počtu osob dle nájemní smlouvy a popisu jednotlivých nájemních jednotek zveřejněného na webových stránkách.

5. Cena pronájmu je stanovena dle sezóny aktuálním ceníkem, zveřejněným na webových stránkách nebo smluvně, a potvrzena v objednávce.

Platba:

a) do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutno uhradit zálohu ve výši 50 % celkové ceny pronájmu na účet pronajímatele uvedený v potvrzení objednávky. Při nesložení zálohy na pobyt ve výše uvedeném termínu a ve smluvní výši tedy 50 % z ceny pobytu, smluvní vztah zaniká a je považován za zrušený ze strany nájemce. Případná záloha podléhá storno podmínkám. Pronajímatel je v tomto případě oprávněn nabízet termín k dalšímu pronájmu.

b) nejpozději 5 dnů před nástupem na pobyt je třeba uhradit na základě zaslané faktury doplatek ve výši 50% celkové ceny pronájmu (včetně doplňkových služeb, pokud byly objednány). Pokud není nejpozději pět kalendářních dní před nástupem na pobyt doplatek připsán na účet pronajímatele, smluvní vztah zaniká a je považován za zrušený ze strany nájemce.

c) při nástupu na pobyt, po převzetí nájemní jednotky, nájemce složí vratnou kauci dle bodu 7. e) těchto Podmínek v hotovosti správci objektu.

6. Stornovací podmínky:

Zrušení pobytu ze strany nájemce - Storno poplatek: více než 30 dnů před nástupem - 1000 Kč fixní storno poplatek ze složené zálohy na pronájem, 30 a méně dnů před nástupem - 50 % z celkové ceny pobytu, 5 a méně dnů před nástupem - 100% z ceny pobytu. Při zrušení pobytu ze strany pronajímatele – vyšší moc, porucha objektu atp. budou do pěti dnů vráceny všechny platby zaplacené nájemcem pronajímateli vzájemně sjednanou formou.

7. Povinnosti nájemce:

a) řídit se všeobecnými podmínkami pronajímatele, což potvrzuje podepsáním nájemní smlouvy,

b) obeznámit se s obsluhou objektu,

c) vyvarovat se jednání, které by vedli k poškození objektu či zařízení nebo zdraví osob,

d) dodržovat zásady bezpečnosti (nezasahovat do elektroinstalace, bezpečná manipulace s otevřeným ohněm, koupání na vlastní nebezpečí, trvalý dohled nad dětmi ve všech vnitřních i venkovních prostorách),

e) nájemce plně zodpovídá vůči pronajímateli za škody, které vznikly jeho zaviněním nebo zaviněním všech ostatních účastníků pobytu (ztráta klíče - 1000 Kč), na pokrytí škod složí nájemce vratnou kauci 4000 Kč/pobyt nejpozději v den převzetí objektu, 

f) vyvarovat se činnosti která by nadměrně obtěžovala okolí, zejména hlukem, BEZPODMÍNEČNÉ dodržování nočního klidu mezi 22.00 a 6.00 hodinou a to i ve venkovních prostorách (zahradě),

g) povinností osobního předání rekreačního objektu po skončení pobytu v přiměřeně uklizeném stavu jako při přebrání objektu (nájemní jednotky),

h) nájemci jsou plně zodpovědní za vlastní zdraví, bezpečnost a své osobní věci včetně finančních prostředků, automobilu apod., po celou dobu trvání pobytu, Pronajímatel neodpovídá za škody na zdraví či majetku nájemce po celou dobu rekreačního pobytu,

i) nájemce se zavazuje dodržet maximální počet ubytovaných osob daný kapacitou a nájemní smlouvou,

j) nájemce je povinen neprodleně oznámit pronajímateli situaci, která by ohrozila bezpečnost nájemníků, komplikovala pobyt, vedla by k poškození objektu nebo zařízení na telefonní číslo 723 642 564, nebo osobně přímo správci objektu v 2NP budovy,

k) v objektu je přísný zákaz kouření,

l) v objektu není umožněno mít v nájemních jednotkách ani jiných prostorách domácí mazlíčky (psy, kočky a jiné živočichy).

8. Povinnost pronajímatele:

a) umožnit nájemci využití objektu na rekreaci, po dobu sjednanou a sjednaným způsobem v souladu s těmito podmínkami. Pronajímatel je povinen obeznámit nájemce s obsluhou objektu.

b) pronajímatel je povinen poskytnou vše co zahrnuje cena pobytu. Pokud vznikne ze stran nabízeného objektu situace, která má za následek zhoršení podmínek nájemce, má pronajímatel za povinnost neprodleně provést všechna opatření, aby tuto situaci odstranil. Eventuálně dle situace poskytl přiměřenou slevu z pobytu úměrnou danému stavu.

9. Nedodržení smluvních podmínek ze stran nájemce zejména bodu 7. písm. j) může být důvodem k ukončení pobytu bez náhrady.

10. Další podmínky lze domluvit přímo na místě mezi nájemcem či pronajímatelem.

 

Jsme rádi, že jste si zvolili právě náš objekt a doufáme, že strávíte krásnou dovolenou, která vás přesvědčí k opakovaným pobytům u nás na Mlýnu Byňov. Věříme, že dodržováním těchto jasně daných zásad oběma stranami nájemce/pronajímatel je dán základ Vaší klidné dovolené.

 

Za pronajímatele : Michala Jílková, v Byňově 5.4. 2021

Stornovací podmínky :

 

Zrušení pobytu ze strany nájemce (Storno poplatek) :

1) více než 30 dnů před nástupem - 1000 Kč fixní storno poplatek ze složené zálohy

2) 30 a méně dnů před nástupem - 50 % storno poplatek z celkové ceny pobytu

3) 5 a méně dnů před nástupem - 100% storno poplatek z celkové ceny pobytu 

 

Při zrušení pobytu ze strany pronajímatele - vyšší moc, porucha objektu, atp. budou do pěti dnů vráceny všechny platby zaplacené nájemcem pronajímateli vzájemně sjednanou platbou (bankovní převod na potvrzený účet, platba zpět na platební kartu, hotovost).

Po vzájemné dohodě může být namísto storna sjednán náhradní termín pronájmu (pokud je takový termín nabídnut pronajímatelem).

Zásady ochrany osobních údajů

Osobní údaje zpracováváme v souladu s platnou národní legislativou a v souladu s Obecným nařízením GDPR.

Proč zpracováváme osobní údaje?

Osobní informace zpracováváme zejména s cílem umožnění procesu a realizace ubytovacích služeb. Dále k tomu, aby provozovatel mohl opět nabídnout využití ubytovacích nebo souvisejících služeb.

Kdo má přístup k osobním údajům?

- Poskytovatel ubytovacích služeb

- Osoby, kterým poskytovatel ubytovacích služeb přidělí oprávnění za účelem zpracování nebo realizace služeb - Poskytovatel technického řešení rezervačního systému za účelem údržby a kontroly správné funkčnosti systému

- Orgány státní správy a samosprávy za účelem evidence ubytovaných osob a odvádění ubytovacích poplatků

Jak mohu zjistit, jaké údaje jsou zpracovávány o mé osobě?

- Na vyžádání vám zašleme veškeré osobní údaje, které máme uloženy k vaší osobě.

K jakým účelům zpracováváme osobní údaje?

- Proces zpracování a realizace objednané služby

- Komunikace související s hodnocením kvality služeb nebo s nabídkou souvisejících služeb provozovatele

- Volitelná dobrovolná registrace zasílání newsletteru

- Osobní údaje nejsou nikdy předány třetí straně, pokud se nejedná o instituce, které k tomu mají oprávnění ze zákona

Cookies Soubory - cookie jsou malé soubory, které ukládají informace v prohlížeči a slouží k odlišení návštěvníků webu. Do cookies nikdy neumisťujeme osobní nebo citlivá data. Ve formě cookie se ukládají pouze např. číselné identifikační kódy, stavové proměnné, apod. Klademe maximální důraz na soukromí a bezpečnost vašich údajů.

Proč používáme cookies?

Především proto, že bez cookies není technicky možné realizovat funkce, ke kterým je nutné udržet informaci o návštěvníkovi, který přistupuje k webu. Například jde o rezervace, objednávky ve více krocích, přihlašování uživatele do systému a podobně.

Jaké další služby, které používají cookies, se mohou ještě objevit na našem webu?

Především se jedná o statistické a inzertní služby jako je Google Analytics, Google AdWords, Seznam Sklik a podobné. Tyto cookies (jsou-li některé z nich použity) slouží zejména k analýze návštěvnosti webu a k vyhodnocení výkonu různých prodejních kanálů a k personalizaci obsahu a lepšímu zacílení reklamy.

Co mohu dělat, když nesouhlasím s ukládáním cookies? Všechny cookies na našich stránkách můžete pomocí vašeho prohlížeče vymazat či trvale zablokovat. Nápověda prohlížeče obsahuje návod, jak spravovat cookies. Prosím berte na vědomí, že blokováním základních cookies rezervačního systému Mlýnu Byňov znemožníte dokončení procesu rezervace.

powered by trevlix trevlix