open in a new window
Official Site

Pokud jste držitelem dárkového poukazu, prosím uveďte tuto skutečnost do poznámky (v sekci kontaktní údaje) u Vaší rezervace.

Arrival date Departure date

Treehouse U rybníka

5 500
room / 1 night

Treehouse je vybaven manželskou postelí a dvěma lůžky na patrové posteli. K dispozici je prostorná terasa s výhledem na rybník a panorama Ještědu. Součástí bydlení na stromě je i suchá ekologická toaleta.

Pod domečkem je připraveno ohniště s grilem a dětské hřiště.

Cena ubytování zahrnuje: parkování zdarma za uzamykatelnou branou, turistický poplatek a palivové dřevo na oheň.
Domeček je bez připojení k elektrické síti.

Treehouse U lesa

5 500
room / 1 night

Treehouse je vybaven pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, na přikrytí pro Vás budou připraveny deky a čistá povlečení. K dispozici jsou svíčky, základní vybavení nádobí a příborů. K bydlení na stromě patří i suchá ekologická toaleta a venkovní sprcha. Součástí domečku je i prostorná terasa.

Pod domečkem je připraveno ohniště s grilem, v areálu je k dispozici dětské hřiště.

Cena ubytování zahrnuje: parkování zdarma za uzamykatelnou branou, turistický poplatek a palivové dřevo na oheň.
Domeček je bez připojení k elektrické síti.

Tiny House

5 990
room / 1 night
Towels · Refrigerator · Kitchenette · Parking

Tiny house je vybaven manželskou posteli a dvěma lůžky na patrové posteli. K dispozici je prostorná terasa s výhledem na Jizerské hory.

K dispozici Vám bude suchá ekologická toaleta.

Cena ubytování zahrnuje: parkování, turistický poplatek, spotřeba elektřiny a vody.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Provozovatel zpracovává osobní údaje registrovaných subjektů, které byly poskytnuty v rámci registrace při rezervaci v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Osobní údaje jsou shromažďovány prostřednictvím webových stránek www.resortralsko.cz. Mezi osobní údaje patří údaje poskytnuté při rezervaci a při nákupu dárkových poukazů, a jsou jimi: jméno a příjmení, emailová adresa, fakturační adresa, doručovací adresa a telefonní číslo. Zákazník rezervací na stránkách www.ralskoresort.cz souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi provozovatele. Tyto údaje dále nejsou poskytovány žádným dalším stranám.

Poskytování osobních údajů je dobrovolné; bez něj však nelze úspěšně dokončit rezervaci.

Registrovaný subjekt má právo kdykoliv odvolat souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů prostřednictvím emailové adresy info@ralskoresort.cz. Po odvolání souhlasu dojde k vymazání veškerých osobních údajů z databáze.

 

 

powered by trevlix trevlix