open in a new window
Official Site
Currency
Arrival date Departure date
Promo code

Studio

+
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Hairdryer · Parking · Breakfast · Breakfast in the room

V prvním patře bývalé barokní kaple se nacházejí dvě studia, kde jsou atypicky řešené manželské postele, které jsou z části situovány do prostoru bývalého kruhového schodiště. Zde je možno v pokoji připravit i přistýlku, nebo dětskou postýlku. V ambitu s oblým stropem se nachází obývací prostor se sedačku a gramofonem. Ze studia č. 2 je krásný výhled na naši galerii v zahradě, zatímco ze studia č. 1 budete mít výhled přímo do areálu zámku.

price detail  

Dvoulůžkový pokoj v Kapli

in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Air conditioning · Electric kettle · Coffee and tea · Parking · Breakfast · Breakfast in the room · Bike storage
Ve druhém patře bývalé kaple se nachází dva podkrovní pokoje. Koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty.

 

Na pokoj Vám rádi připravíme také dětskou postýlku.

Pokoje mají výhled přes ulici na Bránský rybník, ale před případným hlukem jsou chráněny trojitým sklem, a proto na Vás bude čekat naprostý klid a soukromí.

 

V těchto pokojích jsou umístěny klimatizační jednotky.

price detail  

Dvoulůžkový pokoj v Přístavbě

in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Parking · Breakfast

Dva naše nejmilejší ale také nejmenší pokoje. Co je malé to je milé. Pokoj číslo 5 je v přízemí a je tak bezbariérový a pokoj číslo 6 je naopak v patře a najdete v něm prostornou vanu hne u okna na zahradu. V obou bojích najdete prostornou postele které jde spojit do jedné prostorné manželské postele, ale stejně tak oddělit pro 2 samostatné spáče. 

price detail  

Apartmán

+
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Kitchenette · Dining area · Parking · Breakfast · Breakfast in the room · Bike storage
V prvním patře nového křídla se nachází dvoupokojové apartmá s kuchyňkou, koupelnou a dvěma ložnicemi. Apartmá je ideální volbou pro rodinu s dětmi nebo více přátel.

 

V ložnici najdete prostornou manželskou postel a výhled do klidné zahrady a na zámek.
Druhý pokoj je připravený buď jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, nebo z něj lze připravit druhou ložnici například pro děti nebo přátele.
V apartmá je prostorná koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou
price detail  

Studio s vanou

in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · Bathtub · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Coffee and tea · Refrigerator · Parking · Breakfast · Breakfast in the room · Bike storage
Pokoje č. 8 a 9 jsou prostorné dvoulůžkové pokoje v prvním patře nového křídla. Z Pokoje č. 9 je výhled do zahrady penzionu, na celý žďárský zámek.

 

Oba pokoje mají jednu společnou zvláštnost a tou je prostorová vana pro dva, kterou najdete přímo v pokoji. Zaručí Vám opravdu zasloužený odpočinek.
V obou pokojích najdete také koupelnu se sprchovým koutem, který je důmyslně prosvětlen přírodním denním světlem skrz skleněnou stěnu.
Tyto pokoje bohužel neposkytují možnost přistýlek.
price detail  
Select the date of arrival and departure
powered by trevlix trevlix