open in a new window
Official Site

Sportovně relaxační areál v Hluboké nad Vltavou nabízí ubytování hostelového typu, tedy bez denního úklidu a bez vlastního sociálního zařízení na pokojích.
Ubytovna má 6 rodinných pokojů (2x pětilůžkový, 2x šestilůžkový a 2x osmilůžkový pokoj) se sdílenou koupelnou o celkové kapacitě 38 lůžek. Možnost stravování (snídaně - obědy - večeře) je v restauraci, která se nachází v přízemí budovy. U ubytovny je možnost parkování (domluva dopředu) a možnost uskladnění kol (domluva dopředu). Hostel Hluboká se nachází v prostoru Sportovně relaxačního areálu, kde najdou zábavu jak děti, tak dospělí. Areál nabízí širokou škálu sportovních i relaxačních aktivit, kterými je například minigolf, nafukovací trampolíny, lanový park, pocitový chodníček a další.

Currency
Arrival date Departure date
Promo code

8 lůžkový pokoj

×8
3 200
room / 1 night
Wi-Fi · Shower · WC · Refrigerator · Parking · Breakfast · Bike storage

Osmilůžkový pokoj je vybaven třemi stabilními palandami z masivu, dvěma samostatnými lůžky a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení je umístěno na chodbě.

 

 

6ti lůžkový pokoj

×6
2 400
room / 1 night
Wi-Fi · Shower · WC · Refrigerator · Parking · Breakfast · Bike storage

Šestilůžkový pokoj je vybaven třemi stabilními palandami z masivu a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení je umístěno na chodbě.

 

 

5ti lůžkový pokoj

×5
2 000
room / 1 night
Wi-Fi · Shower · WC · Refrigerator · Parking · Breakfast · Bike storage

Pětilůžkový pokoj je vybaven dvěma stabilními palandami z masivu, jedním samostatným lůžkem a dalším základním nábytkem. Sociální zařízení je umístěno na chodbě.

 

 

Stanová plocha

100
room / 1 night
Shower · WC · Refrigerator · Parking · Breakfast · Bike storage

Naše stanová se nachází ihned vedle dětské hřiště Špuntária ve Sportovně relaxačním areálu na Hluboké nad Vltavou. Naše plocha nabízí celkem 10 míst pro stany. V těsné blízkosti stanové plochy jsou toalety, sprchy, občerstvení, odpočinková terasa, ohniště, grill a další. Stanová plocha má svůj vlastní ceník, který je umístěn na našem webu.

 

Při rezervaci stanové plochy platíte pouze za 1 stan na 1 noc (cena zde v rezervačním systému nezahrnuje počet osob, dětí, ubytovací poplatek, auto na ploše). Rádi vám zapůjčíme náš stan, viz ceník. Zbylé poplatky jsou splatné v hotovosti, nebo kartou v restauraci na pokladně, a to během vašeho pobytu.

Ceník stanového městečka

Karavany

500
room / 1 night
Shower · WC · Refrigerator · Parking · Breakfast · Bike storage

Naše plocha pro karavany se nachází ihned vedle dětského hřiště Špuntária, ve Sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou. Naše plocha nabízí celkem 5 míst pro karavany V těsné blízkosti plochy pro karavany jsou toalety, sprchy, občerstvení, odpočinková terasa, ohniště, grill a další.

 

Karavany mají svůj vlastní ceník, který je umístěn na našem webu. Při rezervaci karavanů platíte pouze za karavan na 1 noc (cena zde v rezervačním systému nezahrnuje počet osob, ubytovací poplatek a další). Zbylé poplatky jsou splatné v hotovosti, nebo kartou v restauraci na pokladně, a to během vašeho pobytu.

Glamping Hluboká

+
2 900
room / 1 night
 • Ubytování v dřevěné Woodce (domeček) pro 2 - 3 osoby.
 • Sociální zázemí: společná uzamykatelná toaleta u Špuntária (50 - 80 m od domečku) a společná vnitřní sprcha ve Špuntáriu (od 1.5.2022).
 • Woodka (Happy house) je vytápěná, funguje v hlavní sezóně (červen, červenec, srpen, září) a ve vedlejší sezóně (leden, únor, březen, duben, květen, říjen, listopad, prosinec).
 • V hlavní sezóně je min. počet nocí 3, ve vedlejší sezóně min. 2 noci.
 • Povlečení a závěrečný úklid není zahrnut v ceně pronájmu a je účtován zvlášť (400,-Kč).
 • Pokud si chcete přivézt vlastní povlečení a uklidit si sami dle našeho návodu, není potřeba volit příplatek 400 Kč
 • Soukromé parkoviště (100 m vzdálenost)
 • Check in 14:00 - 18:00, check out do 12:00
 • K pobytu na 2 noci dárek: poukaz do Areálu Hluboká a FunSpot Lipno za 300 Kč
 • K pobytu na 3 - 4 noci dárek: poukaz do Areálu Hluboká a FunSpot Lipno za 500 Kč
 • K pobytu na 5 - 6 nocí dárek: poukaz do Areálu Hluboká a FunSpot Lipno za 1 000 Kč
 • K pobytu na 7 a více nocí dárek: poukaz do Areálu Hluboká a FunSpot Lipno za 2 000 Kč

 

 • Cena hlavní sezóna 3 300 Kč/noc 
 • Cena vedlejší sezóna 2 900 Kč/noc
 • Snídaně, obědy, večeře je možné po domluvě objednat v blízké restauraci.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Provozovatel poskytuje ubytovací službu zákazníkovi, který si rezervuje ubytování v ubytovacím zařízení provozovatele, pomocí rezervačního systému.
 2. Provozovatelem ubytovacích služeb je společnost Hluboká Baseball & Softball Club, s.r.o., IČ: 280 63 627, zodpovědná osoba: Bc. David Šťastný, email: stastny@good-agency.cz, telefonní číslo: +420 723 584 866.
 3. Zákazníkem je osoba, která rezervuje ubytování v ubytovacím zařízení provozovatele.
 4. Popis ubytovacích jednotek ubytovacího zařízení je uveden v rezervačním systému.
 5. Cena za ubytovací služby je vypočtena rezervačním systémem podle typu ubytování, počtu rezervovaných ubytovacích jednotek, počtu hostů, délky a termínu rezervace, a také podle typu a počtu doplňkových služeb.
 6. Rezervační systém vypočítává výši úhrady za ubytovací služby, kterou zákazník hradí bankovním převodem, nebo online platební bránou.
 7. Zákazník hradí předem zálohy za ubytování a stravu, ve výši 40% celého pobytu, bankovním převodem či online platební bránou na základě platebních instrukcí zaslaných na e-mail zákazníka a ve výši stanovené provozovatelem pro daný typ a termín ubytování.
 8. Rezervace je po připsání zálohy na účet provozovatele zákazníkovi potvrzena a je pro zákazníka i provozovatele závazná.
 9. Pokud není záloha za ubytování a stravu připsána na účet provozovatele do 14 dnů od odeslání platebních instrukcí, je provozovatel oprávněn uvolnit rezervovaný termín pro jiné zákazníky.
 10. Storno podmínky jsou uvedeny v samostatném dokumentu.
 11. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, https://adr.coi.cz/cs. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi objednavatelem a poskytovatelem Služby.

 

VYBAVENÍ OBJEKTU

Počet lůžek včetně přistýlek je stanoven jako maximální počet osob včetně dětí, které mohou být v objektu ubytovány. Větší počet osob musí být vždy dopředu dohodnut s pronajímatelem, stejně tak jako příp. vstup domacího zvířete (pes, kočka, atd.) do objektu a jeho ubytování není bez výhradního svolení pronajímatelem povolen. 

Objekt disponuje základním vybavením: pitnou vodou, WC, elektřinou, sprchovými kouty, ložním prádlem.  Detailní vybavení celého objektu je uvedeno na webové stránce objektu.

Nástup je vždy mezi 14:00 a 19:00.  Žádáme hosty, kteří nemohou tento čas dodržet, aby telefonicky kontaktovali pronajímatele a domluvili se na plánovaném čase příjezdu. Ukončení nejpozději do 10:00 hodin. Pronajímatel, nebo příp. zástupce, očekává hosty přímo na objektu

Povlečení na lůžka jsou k dispozici a zahrnuty v ceně.

V rámci udržení čistého objektu žádáme hosty, aby si na svůj pobyt vzali s sebou přezůvky.

Způsobí-li hosté pronajímateli škodu, jsou povinni ji pronajímateli bezprodleně ohlásit a dohodnout s ním její úhradu.

V ubytovacím zařízení je přísný zákaz kouření.

 

ODPOVĚDNOST - REKLAMACE - ZRUŠENÍ POBYTU ZPROSTŘEDKOVATELEM

V případě, že rekreační objekt není způsobilý pro ubytování z nepředvídatelných důvodů, pronajímatel může nabídnout objednateli náhradní objekt stejné kvality. Pokud se nepodaří náhradní objekt zajistit, vrátí pronajímatel objednateli celou platbu, která byla v souvislosti s objednávkou hosty uhrazena. Objednatel nemá právo na žádnou další náhradu.

Pronajímatel neodpovídá za případné zastavení či omezení provozu veřejných koupališť, restaurací, prodejen, diskoték, kin, divadel a dalších zařízení a provozoven služeb, které nebylo možné předem předvídat, včetně kvality vody v rybnících, řekách a jezerech, které umožňují v letní sezóně koupání v přírodě, ani za nadměrný výskyt komárů a jiného létajícího a lezoucího hmyzu!

Jakákoliv reklamace musí být podána písemně formou protokolu. Veškeré stížnosti hostů musí být řešeny v průběhu pobytu, nejpozději v den odjezdu. Stížnosti, které se nepodařilo vyřešit v místě pobytu, budou písemně sepsány mezi hostem a majitelem rekreačního objektu.

Pronajímatel neodpovídá za žádnou škodu na zdraví a majetku, která by zákazníkovi při pobytu na objektu vznikla. Zákazník odesláním objednávky zprostředkovateli potvrzuje, že jsou mu známy všechny podmínky pro pobyt na vybraném objektu, že s nimi souhlasí a v plném rozsahu je přijímá. Jako reklamaci nelze považovat stížnost na neuklizený objekt - stížnost tohoto typu musí být řešena při přebírání pokoje.

 

UBYTOVACÍ POPLATEK

Ubytovací poplatek je stanoven městem Hluboká nad Vltavou na 25 Kč/1 osobu/1 noc, a je určen pro osoby od 18ti let, které tráví svůj pobyt v našem Hostelu Hluboká. Ubytovací poplatek je součástí rezervačního systému (v případě rezervace hostelu) a nebo je splatný buď v hotovosti, či kartou na pokladně v restauraci během pobytu, nebo při příjezdu (v případě rezervace stanové plochy či plochy pro karavany). 

Na objednatele, který odstoupí písemnou formou a e-mailem od zprostředkovaného pobytu se vztahují následující stornovací podmínky: 

 

STORNO Ubytování

Zrušení pobytu 0-9 dní před nástupem: nebude vráceno nic

Zrušení pobytu 10-31 dní před nástupem: bude vrácen poplatek 50% z celkové ceny pobytu

Zrušení pobytu 32 dní a více před nástupem: bude vrácen poplatek 80% z celkové ceny pobytu

 

STORNO Strava

Změna stravy 0-7 dní před nástupem: nebude vráceno nic

Změna stravy 8-30 dní před nástupem: bude upravena aktuální cena dle ceníku areálu

 

Jestliže objednatel zajistí za sebe náhradu, je objednávka vyřizována klasickým způsobem a na požádání je vydáno potvrzení o změně jména a příjmení hosta, kterým se náhradník prokáže u pronajímatele.

 

 

Zásady ochrany osobních údajů

 1. Proč zpracováváme osobní údaje? Osobní informace zpracováváme zejména s cílem umožnění procesu a realizace ubytovacích služeb. Dále k tomu, aby provozovatel mohl opět nabídnout využití ubytovacích nebo souvisejících služeb.
 2. Kdo má přístup k osobním údajům?
  • Poskytovatel ubytovacích služeb,
  • osoby, kterým poskytovatel ubytovacích služeb přidělí oprávnění za účelem zpracování nebo realizace služeb,
  • poskytovatel technického řešení rezervačního systému za účelem údržby a kontroly správné funkčnosti systému.
 3. Jak mohu zjistit, jaké údaje jsou zpracovávány o mé osobě? Na vyžádání vám zašleme veškeré osobní údaje, které máme uloženy k vaší osobě.
 4. K jakým účelům zpracováváme osobní údaje?
  • Proces zpracování a realizace objednané služby,
  • komunikace související s hodnocením kvality služeb nebo s nabídkou souvisejících služeb provozovatele,
  • osobní údaje nejsou nikdy předány třetí straně, pokud se nejedná o instituce, které k tomu mají oprávnění ze zákona.
 5. Cookies - Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace v  prohlížeči a slouží k odlišení návštěvníků webu. Do cookies nikdy neumisťujeme osobní nebo citlivá data. Ve formě cookie se ukládají pouze např. číselné identifikační kódy, stavové proměnné, apod. Klademe maximální důraz na soukromí a bezpečnost vašich údajů.
 6. Proč používáme cookies? Především proto, že bez cookies není technicky možné realizovat funkce, ke kterým je nutné udržet informaci o návštěvníkovi, který přistupuje k webu. Například jde o rezervace, objednávky ve více krocích, přihlašování uživatele do systému a podobně.
 7. Jaké další služby, které používají cookies, se mohou ještě objevit na našem webu? Především se jedná o statistické a inzertní služby jako je Google Analytics, Google AdWords, Seznam Sklik a podobné. Tyto cookies (jsou-li některé z nich použity) slouží zejména k analýze návštěvnosti webu a k vyhodnocení výkonu různých prodejních kanálů a k personalizaci obsahu a lepšímu zacílení reklamy.
 8. Co mohu dělat, když nesouhlasím s ukládáním cookies? Všechny cookies na našich stránkách můžete pomocí vašeho prohlížeče vymazat či trvale zablokovat. Nápověda prohlížeče obsahuje návod, jak spravovat cookies. Prosím berte na vědomí, že blokováním základních cookies rezervačního systému Trevlix znemožníte dokončení procesu rezervace.
powered by trevlix trevlix