open in a new window
Official Site

UBYTOVÁNÍ -  TURISTICKÁ UBYTOVNA OLDŘICHOV V HÁJÍCH

DDM Větrník nabízí ubytování ve svých objektech, v turistické ubytovně v Oldřichově v Hájích, kapacita 50 lůžek a 2 chatkách na Souši s kapacitou 25 a 15 osob zařízených v "alpském stylu" (spací pódia).

REZERVACE 

Pro náhled volných termínů v jednotlivých objektech klikněte na záložku "OBSAZENOST".  Kliknutím na konkrétní volný termí termín (zelená políčka) otevřete nabídku volných objektů s možností rezervace, tlačítko "REZERVOVAT".  Obsazené termíny jsou červené. 

Při vyhledávání možnosti rezervace podle termínu vyberte v nabídce časové rozmezí. Zobrazíte volné ubytovací kapacity ve vybraném termínu. Pro rezervaci  klikněte na tlačítko"REZERVOVAT".

Jestliže je objekt, ve vybraném termínu, obsazený v nabídce se neobjeví. Zavolejte nám a společně najdeme řešení. Kontaktovat nás můžete telefonicky tf. 482 710 401 nebo 777 289 817 nebo emailem: alexandra.meierova@ddmliberec.cz.

CENÍK platný od 1. 1. 2023

NOCLEŽNÉ/osoba/noc:

do 10 let: 300,-Kč/noc

nad 10 let: 350,-Kč/noc

školní pobyty: 

2x pedagogický doprovod zdarma

Minimálně 20 ubytovaných osob

 

 

 

STRAVNÉ/osoba/den

Do 10 let

Nad 10 let

snídaně

50,-Kč

60,-Kč

svačina

40,-Kč

50,-Kč

oběd

130,-Kč

150,-Kč

svačina

40,-Kč

50,-Kč

večeře

100,-Kč

115,-Kč

 

celkem

360,-Kč

425,-Kč

 MINIMÁLNĚ 20 UBYTOVANÝCH

 

 

Arrival date Departure date

TURISTICKÁ UBYTOVNA OLDŘICHOV V HÁJÍCH 182

×50
Shower · WC · Toiletries · TV · Phone · Electric kettle · Refrigerator · Kitchenette · Microwave

Turistická ubytovna Domu dětí a mládeže Větrník se nachází v krásném a klidném prostředí na úpatí Jizerských Hor v Oldřichově v Hájích, vesničce, která je vzdálená od Liberce asi 15 min. jízdy autem směrem na Frýdlant.

V okolí ubytovny jsou značeny cyklostezky, překrásnou přírodu lze využít k pěší turisticelezení na skalách a jizerskohorskou planinu v zimě k lyžování na běžkách. Jednu železniční zastávku je vzdálena malá přehrada ve Fojtce, kde je možné se koupat (dá se dojít i pěšky).

Železniční stanice je vzdálená od ubytovny 5 - 10 minut chůze. Spoje ČSAD bývají na letní měsíce doplněny o sobotní a nedělní autobusy.

Ubytovna má kapacitu má 50 lůžek ve dvou až pětilůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Kromě příjemně zařízených pokojů jsou pro hosty k dispozici klubovny, jídelna, „snídaňové" kuchyňky a společenská místnost s krbem, kterou lze přepažit na dva menší prostory.

Venku za ubytovnou je zabudován stůl na stolní tenis, na zahradě trampolína a ohniště.

UBYTOVACÍ PODMÍNKY

Ubytovna je provozuschopná při minimální kapacitě 20 ubytovaných (při menším počtu zájemců je možné se domluvit s paní hospodářkou a spojit se i s jinou skupinou ubytovaných, příp. doplatit nocležné do minimálního počtu).

Kuchyň je velmi dobře vybavena, a proto ji Větrník nepronajímá, avšak stravu (5× denně nebo dle domluvy) na vyžádání sám zajišťuje. K dispozici jsou malé kuchyňky vybavené varnou konvicí, mikrovlnkou, lednicí a základním nádobím. 

Nezapomeňte si pro pobyt přivézt přezutí, hygienické potřeby a vlastní ručníky. Lůžkoviny Vám poskytneme.

 

powered by trevlix trevlix