Penzion Pod Mořským okem Official Site

Každý z našich sedmi apartmánů je jiný a každý má své kouzlo. Můžete si tedy vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Všechny apartmány mají vlastní kuchyňku, koupelnu a jsou vybaveny připojením k Wi-Fi.

 

Níže si snadno spočítáte cenu za ubytování po vyplnění termínu, výběru apartmánu a uvedení počtu osob včetně dětí. 

Currency
Arrival date Departure date

Apartmán č.1

+67 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Coffee machine · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Parking

Velký světlý rodinný apartmán vybavený vším, po čem byste během pobytu mohli toužit. Apartmán má parametry prostorného bytu 2+1. Skládá se ze dvou pokojů, kuchyně s jídelnou a velké koupelny. Tento apartmán je ideální pro rodinu s dětmi nebo pro skupinu přátel třeba i se psem. Tím, že apartmán je situován v přízemí a je prostorný, tak je možné dětský kočárek zaparkovat přímo v apartmánu. Navíc děti mají svůj vlastní pokojíček.

 

Celková kapacita je 4 osoby na lůžkách a 1 osoba na přistýlce. Přistýlka je možná na gauči nebo na rozkládacím přídavném lehátku.

 

price detail  

Apartmán č.2

+37 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Parking

Prostorný útulný apartmán situovaný v prvním patře penzionu s výhledem na Obří vrch. Skládá se ze dvou místností. Ložnice s obývacím pokojem je vybavena manželskou postelí a samostatným lůžkem, aby si každý nocležník dopřál kvalitní spánek. V obývací části pokoje si můžete užít příjemné posezení. Ve vedlejší místnosti pak najdete vybavenou kuchyni. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

 

Celková kapacita je 3 osoby na lůžkách a 2 osoby na přistýlce. Přistýlka je možná na rozkládacím gauči.

price detail  

Apartmán č.3

28 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Parking

Prostorný útulný apartmán pro dva je situovaný v prvním patře penzionu. Apartmán se skládá ze dvou místností. Ložnice s obývacím pokojem je vybavena manželskou postelí a pohovkou na lenošení. V druhé místnosti je vybavená kuchyňka s jídelním stolem. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.


Celková kapacita pokoje je dvě lůžka, tedy je vhodný pro dovolenou ve dvou.

price detail  

Apartmán č.4

32 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Parking

Prostorný apartmán s balkónem, který je situován v prvním patře penzionu. Vyspíte se do růžova v ložnici na pohodlné manželské posteli a samostatném lůžku. Ve vedlejší místnosti pak najdete vybavenou kuchyňku s jídelním stolem a vstupem na balkón s výhledem na zahradu. Vlastní zcela nová koupelna se sprchovým koutem je přes krátkou chodbičku. Apartmán lze spojit s apartmánem č.5 ve velký rodinný apartmán.

 

Celková kapacita apartmánu je 3 osoby, tedy je vhodný pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě.

price detail  

Apartmán č.5

30 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Microwave · Parking

Vše, co potřebujete k příjemně strávenému času na horách, najdete v tomto prostorném apartmánu, kde vám atmosféru doplní odpolední zapadající sluníčko. Apartmán se nachází v prvním patře penzionu. Odpočinete si na velké manželské posteli a jednolůžku. Svačinu na cesty i oběd si zvládnete připravit ve vybavené kuchyňce. Apartmán má vlastní zcela novou koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán lze spojit s apartmánem č.4 ve velký rodinný apartmán.

Celková kapacita jsou 3 lůžka, tedy je vhodný pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.

price detail  

Apartmán č.6

26 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Microwave · Parking

Útulný apartmán pro dva je situovaný v přízemí penzionu. Apartmán má výhled do zahrady, plně vybavenou kuchyňku a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

 

Celková kapacita pokoje je dvě lůžka, tedy je vhodný pro dovolenou ve dvou, třeba i se psem.

 

Tento apartmán je možné propojit se sousedním apartmánem č. 7, který má vlastní terasu.

Získáte tak velký rodinný apartmán s kapacitou až 6 osob.price detail  

Apartmán č.7

+35 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries · TV · Hairdryer · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Microwave · Parking

Když chcete mít více soukromí, tak je pro Vás tento apartmán ideální. Má vlastní vstup ze zahrady přes terasu, která je tu jen pro Vás. Apartmán má dispozci 1 + 1. Z předsíně je vstup do plně vybavené kuchyňky a koupelny se sprchovým koutem. V kuchyni si zvládnete připravit královskou snídani i teplou večeři po celodenním výletování. Odpočinout si můžete v druhé místnosti na pohodlné manželské posteli nebo v obývací části pokoje. Skleničku vína si můžete vychutnat na terase s výhledem do zahrady při zapadajícím sluníčku. Vzhledem k dispozici apartmánu se tady bude líbit i Vašim zvířecím členům rodiny.

 

Celková kapacita je 2 osoby na lůžkách a 2 osoby na přistýlce. Přistýlka je možná na rozkádacím gauči.

 

Tento apartmán je možné pohodlně propojit se sousedním apartmánem č. 6.

Získáte tak velký rodinný apartmán s kapacitou až 6 osob.

price detail  
Select the date of arrival and departure

Obchodní podmínky

 

Provozovatel poskytuje ubytovací službu zákazníkovi, který si rezervuje ubytování v ubytovacím zařízení provozovatele.

 

Provozovatelem ubytovacích služeb je Robert Koblasa, IČ 68570236, apartmany@dovolena-jeseniky.cz, +420 602 273 145.

 

Zákazníkem je osoba, která rezervuje ubytování v ubytovacím zařízení provozovatele.

 

Popis ubytovacích jednotek ubytovacího zařízení je uveden v rezervačním systému.

 

Cena za ubytovací služby je vypočtena rezervačním systémem podle typu ubytování, počtu rezervovaných ubytovacích jednotek, počtu hostů, délky a termínu rezervace.

Rezervační systém také vypočítává výši zálohy za ubytovací služby, které zákazník hradí online platební branou. Zákazník hradí předem částku zálohy za ubytování platební branou ve výši stanovené provozovatelem pro daný typ a termín ubytování. Rezervace je po potvrzení ze strany provozovatele pro zákazníka závazná a zákazník je povinen do tří dnů uhradit částku zálohy za ubytování. Pokud není záloha za ubytování uhrazena do tří dnů od rezervace, je provozovatel oprávněn uvolnit rezervovaný termín pro jiné zákazníky.

 

Storno podmínky jsou uvedeny v samostatném dokumentu.

 

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, https://adr.coi.cz/cs. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi objednavatelem a poskytovatelem Služby.

 

Podmínky ubytování a praktické informace

 1. Motorové vozidlo je možné parkovat před penzionem na parkovišti nebo na protilehlém trávníku u vody. Zaparkované vozidlo nesmí bránit příjezdu a výjezdu ostatních motorových vozidel.
 2. Po příjezdu host předloží provozovateli svůj platný občanský průkaz nebo cestovní pas, případně jiný platný doklad totožnosti. Po zaznamenání údajů budou hostovi předány klíče od pokoje, hlavních vchodových dveří do budovy a branky do zahrady, poté bude host ubytován. Host zároveň zaplatí v hotovosti poplatek z pobytu 12 Kč / den, který provozovatel odvádí obci. 
 3. Host užívá pokoj po sjednanou dobu. Požádá-li host o prodloužení ubytování, může mu provozovatel nabídnout i jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
 4. V den nástupu na ubytování jsou pokoje k dispozici od 16:00 do 22:00 hodin, nebude-li dohodnuto jinak. Pokud se host neubytuje nejpozději do 22:00 hodin nebo v předem dohodnutý čas, rezervace pozbývá platnosti a provozovatel penzionu může obsadit pokoj bez náhrady.
 5. Pokud nebyl čas odjezdu v den ukončení pobytu předem sjednán, ukončuje host pobyt nejpozději do 11:00 hodin posledního dne pobytu a do této doby je povinen pokoj uvolnit. Neučiní-li tak, je penzion oprávněn účtovat mu pobyt za další den nebo 250 Kč/10 EUR za pozdní check-out. V případě, že penzion má tento pokoj již dříve rezervovaný, a host neuposlechne výzvy, či není v penzionu přítomen, vyhrazuje si penzion právo za účasti dvoučlenné komise věci hosta sepsat a uložit na bezpečném místě tak, aby pokoj mohl být uklizen a užíván hostem, který si jej rezervoval.
 6. V den ukončení pobytu prosíme, pokoj vykliďte, zamkněte a klíče předejte provozovateli do 11 hodin. Provozovatel provede zběžnou kontrolu pokoje. V případě, že pokoj bude předán s neúplným nebo poškozeným zařízením, bude hostovi připsána škoda k úhradě v plné výši.
 7. Za ztrátu klíče od pokoje provozovatel účtuje částku 1.000 Kč.
 8. Majetek ubytovaných hostů je pojištěn proti odcizení pouze při překonání překážek, proto vždy zamykejte svůj pokoj, když jej opouštíte. Zabezpečte prosím své věci tak, aby nedošlo k jejich odcizení nebo poškození, myslete i na věci odložené v zaparkovaných vozidlech.
 9. Za klenoty, peníze a jiné cennosti penzion odpovídá pouze pokud tyto věci byly převzaty penzionem do úschovy nebo pokud ke škodě na nich došlo jednáním provozovatele penzionu. Právo na náhradu škody musí být uplatněno v penzionu bez zbytečného odkladu v den, kdy se poškozený o škodě dozvěděl.
 10. Všichni ubytovaní hosté musí dbát o pořádek a čistotu, při vstupu do budovy si očistit obuv. Prosíme hosty, aby v zimních obdobích používali domácí obuv. Bude to příjemnější pro Vás i úklidový personál. V případ zájmu můžeme domácí obuv i zapůjčit.
 11. V pokoji a v prostorách penzionu host nesmí bez souhlasu provozovatele penzionu přemísťovat nábytek a zařízení, provádět jakékoliv zásahy do elektrické sítě nebo jiných instalací.
 12. Na počátku ubytování přebírá host pokoj bez závad. Pokud v průběhu pobytu nějaké nastanou, je nutné neprodleně je oznámit provozovateli. Za způsobené škody a chybějící inventář odpovídá host v plném rozsahu a zároveň mu bude vyměřena pokuta dle stavu poškození. V případě, že dojde k poškození vybavení během pobytu, prosíme, vždy vše hlaste bez prodlení, ať provozovatel má možnost opravu zajistit co nejrychleji.
 13. Apartmány a pokoj jsou vybaveny v souladu se standardy ubytovacích zařízení hotelového typu. Pokud potřebujete navíc polštář, ručník, osušku nebo utěrku atd., obraťte se, prosím, na provozovatele penzionu.
 14. Výměna ložního prádla a ručníků se provádí 1x týdně; vysypání koše, doplnění toaletního papíru podle potřeby nebo na požádání při každodenním provozu.
 15. Topná tělesa v pokojích jsou osazena termostatickými hlavicemi / ventily, proto je možné regulovat teplotu v místnostech dle vlastního přání.
 16. Ve všech prostorách penzionu a zvláště v pokojích není dovoleno hostu používat vlastní elektrické spotřebiče. Toto se netýká elektrických spotřebičů sloužících k osobní hygieně hosta (holících, případně masážních strojků, sušičů vlasů, apod.).
 17. Přijímání návštěv v pokojích hostů musí být nahlášeno provozovateli penzionu předem.
 18. Penzion zajistí při onemocnění nebo zranění hosta poskytnutí lékařské pomoci, případně jeho převoz do nemocnice. Veškerou následnou lékařskou péči si host hradí sám. Užívání ubytovacích prostorů je povoleno pouze hostům, kteří nejsou bacilonosiči nebo postiženi infekčními, virovými nebo parazitárními nemocemi ani jim nebyl nařízen zvýšený zdravotní dozor nebo karanténa.
 19. Host je povinen při odchodu z pokoje na delší dobu uzavřít vodovodní uzávěry, vypnout veškerá zařízení využívající elektrické sítě, zhasnout světla, vypnout ventilátor, zavřít okna pokoje a uzamknout dveře.
 20. Odpadky je nutné dávat pouze do určených nádob. Před vchodem do budovy penzionu jsou plastové koše na tříděný odpad – plast, směs a sklo. Na zahradě jsou dva koše na směsný odpad.
 21. Snídaně, obědy nebo večeře nejsou nabízeny, ale můžeme doporučit restauraci podle požadavků.
 22. Z bezpečnostních důvodů děti mladší 10 let mají pohyb v prostorách penzionu povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let, která za dítě zodpovídá.
 23. Psi a jiná zvířata mohou být v penzionu ubytována za předpokladu, že majitel prokáže jejich nezávadný zdravotní stav předložením očkovacího průkazu. Zvířata mohou do budovy penzionu vstupovat jen v čistém stavu, aby nedocházelo ke znečištění prostor a zařízení penzionu. Každý ubytovaný odpovídá za škody způsobené zvířetem, které do budovy vnesl nebo vpustil. Psi se mohou v prostorách penzionu pohybovat pouze na vodítku nebo s náhubkem. Je zakázáno, aby psi běhali volně po penzionu a zahradě nebo zůstávali zavření na pokoji bez dozoru majitele. Prosíme hosty, aby po svých mazlíčcích uklízeli exkrementy a nenechávali je spát na postelích a gaučích. Cena za umístění zvířat se účtuje podle platného ceníku.
 24. Všechny pokoje a vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké a platí zde přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm, proto v nich, prosím, nekuřte. Kouření je možné pouze ve vyhrazeném venkovním prostoru, na balkónku apartmánu č. 4. a na terase apartmánu č. 7. 
 25. Na pokojích je zakázáno používat svíčky a manipulovat s otevřeným ohněm.
 26. Každý přítomný je povinen neprodleně ohlásit provozovateli nebezpečí vzniku požáru, situaci vyžadující zásah policie nebo lékařského ošetření a v rámci svých možností učinit vše, aby zabránil šíření požáru či odvrátil hrozící nebezpečí. Ohlašovny na tel. číslech: TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ 112, PRVNÍ POMOC 155, HASIČI 150, POLICIE 158. Ruční hasicí přístroje jsou umístěny na chodbě v přízemí a v 1. patře u schodiště.
 27. S ohledem na ostatní hosty a individuální odpočinek dodržujte, prosím, noční klid od 22:00 hodin do 07:00 hodin. Děkujeme, že toto časové rozpětí respektujete.
 28. Hostům není dovoleno brát na pokoje sportovní vybavení, pro jejichž úschovu je k dispozici lyžárna nebo kolárna.
 29. Míčové hry a sporty je možné provozovat pouze na zahradě, tak aby nebyl rušen klid a bezpečnost ostatních hostů a nedošlo k poškození zahradního vybavení.
 30. Za ubytování a další poskytnuté služby je host povinen zaplatit ceny v hotovosti v souladu s platným ceníkem v den příjezdu, není-li předem sjednáno jinak. Účet je splatný při předložení. Na požádání je možno vystavit fakturu. Ceník poskytovaných služeb je uveden na webových stránkách.
 31. Host je povinen seznámit se a dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že podmínky poruší, má penzion právo od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby odstoupit před uplynutím sjednané doby.

 

Děkujeme za dodržování ubytovacího řádu a doufáme, že Váš pobyt u nás byl, je a bude vždy příjemný.

Zákazník může zrušit rezervaci telefonikcy, písemně nebo e-mailem.

 • Při nahlášení storna 30 dní a více před zahájením pobytu činí storno poplatek 0 % ze zaplacené zálohy.
 • Při nahlášení storna 29 dní a méně před zahájením pobytu činí storno poplatek 50 % ze zaplacené zálohy.
 • Při nahlášení storna 7 dní a méně před zahájením pobytu činí storno poplatek 80 % ze zaplacené zálohy.
 • Při nahlášení storna 3 dny a méně před zahájením pobytu činí storno poplatek 100 % ze zaplacené zálohy.
 • V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele nevzniká ubytovanému nárok na vrácení ceny pobytu ani její poměrné části.

Zásady ochrany osobních údajů

 

Proč zpracováváme osobní údaje?

Osobní informace zpracováváme zejména s cílem umožnění procesu a realizace ubytovacích služeb. Dále k tomu, aby provozovatel mohl opět nabídnout využití ubytovacích nebo souvisejících služeb.

 

Kdo má přístup k osobním údajům?

 • Poskytovatel ubytovacích služeb
 • Osoby, kterým poskytovatel ubytovacích služeb přidělí oprávnění za účelem zpracování nebo realizace služeb
 • Poskytovatel technického řešení rezervačního systému za účelem údržby a kontroly správné funkčnosti systému

 

Jak mohu zjistit, jaké údaje jsou zpracovávány o mé osobě

Na vyžádání vám zašleme veškeré osobní údaje, které máme uloženy k vaší osobě.

 

K jakým účelům zpracováváme osobní údaje?

 • Proces zpracování a realizace objednané služby
 • Komunikace související s hodnocením kvality služeb nebo s nabídkou souvisejících služeb provozovatele
 • Volitelná dobrovolná registrace zasílání newsletteru
 • Osobní údaje nejsou nikdy předány třetí straně, pokud se nejedná o instituce, které k tomu mají oprávnění ze zákona

Cookies

Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace v  prohlížeči a slouží k odlišení návštěvníků webu. Do cookies nikdy neumisťujeme osobní nebo citlivá data. Ve formě cookie se ukládají pouze např. číselné identifikační kódy, stavové proměnné, apod. Klademe maximální důraz na soukromí a bezpečnost vašich údajů.


Proč používáme cookies?

Především proto, že bez cookies není technicky možné realizovat funkce, ke kterým je nutné udržet informaci o návštěvníkovi, který přistupuje k webu. Například jde o rezervace, objednávky ve více krocích, přihlašování uživatele do systému a podobně.


Jaké další služby, které používají cookies, se mohou ještě objevit na našem webu?

Především se jedná o statistické a inzertní služby jako je Google Analytics, Google AdWords, Seznam Sklik a podobné. Tyto cookies (jsou-li některé z nich použity) slouží zejména k analýze návštěvnosti webu a k vyhodnocení výkonu různých prodejních kanálů a k personalizaci obsahu a lepšímu zacílení reklamy.

Co mohu dělat, když nesouhlasím s ukládáním cookies?

Všechny cookies na našich stránkách můžete pomocí vašeho prohlížeče vymazat či trvale zablokovat. Nápověda prohlížeče obsahuje návod, jak spravovat cookies.

Prosím berte na vědomí, že blokováním základních cookies rezervačního systému Trevlix znemožníte dokončení procesu rezervace.

powered by trevlix trevlix