Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)
Please select the date of arrival and departure first.

KDO JSME?

 

Vilu Pecka pronajímáme jako fyzická osoba.

Konkrétně jsem to já, Pavla Rundová.

Adresa Pecka 29. Telefon 775 949 114.

 

CO POSKYTUJEME?

Rádi vás u nás necháme přespat na minimálně dvě noci. Poskytneme vám čisté ubytování se vším všudy a skvělou saunu k tomu.

 

JAKÁ JE CENA ZA UBYTOVÁNÍ?

Všechny naše ceny jsou uvedeny na webových stránkách www.vilapecka.cz. Pro naše hosty je vždy závazná cena, která je uvedena v potvrzovacím emailu, který každý host obdrží bezprostředně po provedení online rezervace.

 

VYBÍRÁTE VRATNOU KAUCI?

Ano, k platbě za pronájem přičítáme i vratnou kauci ve výši 2 000 Kč. Rozhodně to není proto, že bychom chtěli další vaše peníze. Ale chceme, abyste se u nás chovali ohleduplně. Věříme, že budete dodržovat naše domácí pravidla a my vám na konci pronájmu zase 2 000 Kč zašleme zpět na účet.

 

BUDEME PLATIT NĚJAKOU ZÁLOHU?

Ano, záloha se hradí ve výši 50 % pronájmu. Hradí se bankovním převodem a jejím zaplacením stvrzujeme tyto smluvní podmínky a vámi objednaný termín pronájmu.

 

CO KDYŽ BUDEME CHTÍT POBYT ZRUŠIT?

Pokud jste si pobyt u nás rozmysleli nebo vám do toho něco prostě vešlo, můžete zrušit svoji rezervaci kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu na adresu rezervace@vilapecka.cz. Zašleme vám potvrzení o zrušení pobytu do 3 pracovních dnů ode dne doručení žádosti o zrušení.

 

JAKÉ JSOU STORNO PODMÍNKY?

10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu. Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.

 

MŮŽE VILA PECKA ZRUŠIT VÁŠ POBYT?

Proč bychom to dělali? Přesto se ale může stát, že se něco pokazí a bude potřeba něco opravit, takže nám nezbude než s velkou lítostí váš pobyt zrušit. Slibujeme, že se tak bude dít pouze ze zvlášť závažných důvodů a v případech vyšší moci. A samozřejmě uhrazená záloha vám bude i s naší omluvou zaslána na účet nejpozději do 3 pracovních dnů.

 

NĚJAKÁ PRAVIDLA?

Poskytujeme ubytování pouze lidem. Domácí mazlíčky nechte prosím doma.

Ubytováním se u nás hosté berou na vědomí Domácí pravidla  a vyjadřují s nimi souhlas :-)

 

DOMÁCÍ PRAVIDLA
 

Našich hostů si moc vážíme a přejeme si, aby si to u nás užili a byli spokojení! Prosíme však hosty, aby měli na paměti, že si koupili pobyt v celém domě, spaní v čistých postelích a používání sauny k tomu. Cena za pronájem nezahrnuje zničené, poškozené nebo zamazané věci bezohledným chováním.

Připravili jsme proto ceník pro nestandardní chování, abychom předešli případnému nedorozumění.

 

2 000 Kč a možné ukončení pronájmu by stálo porušení těchto pravidel:

- Maximální počet hostů je 9, zvířat 0.

- U nás se nekouří a to ani z oken.

- Nejsme na samotě a tak je potřeba brát ohled na noční klid.

- Zapálit si oheň nebo opéct buřty se smí na ohništi. Jinde ne. A dobře to uhaste.

- V domě se nechodí v botách. Prosíme, přezouvejte se.

- Parkujte pouze na nájezdu za domem (2 auta) nebo na náměstí. Na cestě před domem, která vede na hrad, se parkovat nesmí. 

 

Speciální ceny:

- Když vám spadne sklenička střepy vám přinesou štěstí! Za to samozřejmě nic neplatíte. Pokud ale zničíte věci, které my pak musíme opravit nebo koupit znovu - budete je muset zaplatit v hodnotě opravy nebo nové věci.

- Někteří hosté rádi jedí v posteli, děti pijí kakavíčko nebo mají nehodu. My to bereme. Ale nevypereme. Takové povlečení vám dáme a za každý flekatý kus si z vratné kauce odečteme 500 Kč.

- Třídíme odpad. Vy také třiďte. Když najdeme v popelnici plasty, sklo nebo papír, budeme z kauce odečítat  

1 000 Kč.

- Za úklid u nás neplatíte nic navíc. Pokud ale na konci pronájmu po sobě uklidíte nádobí a nespotřebované potraviny. Odneste odpadky do popelnice a tříděný odpad do veřejných kontejnerů na tříděný odpad. Pokud to uděláte jenom částečně a nebo vůbec, uděláme to za vás a z vratné kauce odečteme 1 000 Kč.

 

Na závěr pak radíme, abyste od nás nedváželi nic, co jste sami nepřivezli. Nainstalovali jsme karmu ❤️

Dům je pro hosty připravený v den pronájmu od 14:00

Pronájem končí posledním dnem pronájmu v 10:00. 

Storno podmínky -

10% z ceny ubytování za rezervace zrušené 30 a více dnů před datem příjezdu.

Poloviční náhrada za rezervace zrušené alespoň 7 dnů před datem příjezdu. Žádná náhrada za rezervace zrušené 7 a méně dní před datem příjezdu.