Pro vytvoření online rezervace nejprve zadejte data plánovaného pobytu, poté se zobrazí dostupné pokoje ve Vámi vybraném termínu. Druhou možností je otevřít záložku "Obsazenost", kde uvidíte přehledný kalendář, zelená = dostupné pokoje, červená = obsazeno. Klikněte na vybraný den příjezdu pro zvolený pokoj a pokračujte dále podle instrukcí. Věnujte prosím pozornost odlišné ceně pro různý počet hostů.

 

Online rezervaci je nutné vytvořit minimálně 2 dny před příjezdem. Pokud sháníte ubytování na poslední chvíli, ověřte si dostupnost v záložce "Obsazenost" a zavolejte nám. Pokud to bude v našich silách, rádi Vás ubytujeme.

Currency
Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)
Pokoj č. 4
Pokoj č. 5
Pokoj č. 3
Pokoj č. 1
Koupelna v pokoji č. 4
Koupelna v pokoji č. 5
Koupelna v pokoji č. 3
Koupelna v pokoji č. 1

Double room

23 m2
from 1 080
room / 1 night
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · Toiletries

Double room in the attic of a historic house with a double bed. Rooms have a private bathroom equipped with a shower. The windows overlook the historic Holy Spirit Tower or the town of Telč or surrounding lakes.

price detail  
powered by trevlix

Odesláním online rezervace nebo závazným potvrzením telefonické / e-mailové rezervace host vyjadřuje svůj souhlas s následujícími storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY: 

Zrušení rezervace ZDARMA je možné nejpozději 3 dny před nástupem (tedy např. při příjezdu v pátek bezplatné zrušení nejpozději v úterý). V případě pozdějšího zrušení rezervce bude účtován storno poplatek ve výši 50% z celkové částky za pobyt. Děkujeme za pochopení.