open in a new window
Official Site
Currency
Arrival date Departure date

Dvoulůžkový apartmán - č. 1

30 m2
1 400
room / 1 night (min. 2)
Wi-Fi · Shower · WC · Toiletries · TV · Refrigerator · Kitchenette · Kitchen · Dining area · Parking

Dvoulůžkový apartmán se skládá z předsíně, obývacího pokoje s TV a plně vybaveným kuchyňským koutem (dvouplotýnková sklokeramická deska, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač), manželskou postelí a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, automatická pračka). Apartmán je vybaven klimatizací.

The nearest available date is Mo 22.04.2024 - We 24.04.2024

Čtyřlůžkový apartmán - č. 2

60 m2
from 1 500
room / 1 night (min. 2)
Wi-Fi · Shower · WC · TV · Air conditioning · Refrigerator · Kitchenette · Kitchen · Dining area · Parking

Čtyřlůžkový apartmán nabízí předsíň, obývací pokoj s TV a plně vybavenou kuchyní (elektrický sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač), samostatné sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo) a ložnici s manželským dvoulůžkem a patrovou postelí. Apartmán je vybaven klimatizací.

The nearest available date is Mo 22.04.2024 - We 24.04.2024
price detail  

Pětilůžkový apartmán - č. 3

+80 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · TV · Air conditioning · Refrigerator · Kitchenette · Kitchen · Dining area · Microwave · Dishwasher · Washing machine · Parking

Tento luxusní apartmán je ze všech největší, má rozlohu 80 m2. Z předsíně se dostanete do jídelny a velké kuchyně, která je vybavená ledničkou s mrazničkou, myčkou, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, toustovačem a automatickou pračkou. Součástí tohoto prostoru je i obývací část se sedací soupravou, plochou TV a dvěma lůžky. Navazuje chodbička se samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) a nakonec ložnice, kde se nacházejí úložné prostory, manželské dvoulůžko a patrová postel. Apartmán je taktéž vybaven klimatizací.

price detail  

Studio - č. 4

25 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Parking

Studio nabízí ubytování s komfortní manželskou postelí, plně vybaveným kuchyňským koutem (dvouplotýnková sklokeramická deska, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Toto studio má jako jediné okno s výhledem do zahrady.

powered by trevlix trevlix