Vítejte v rezervačním systému TwoFingers

 

Jsou místa, která se vám od první vteřiny vryjí do srdce. Místa, kde toužíte, aby se čas zastavil nebo kam se chcete alespoň vrátit. Místa, na kterých nacházíte klid.

Právě jste takové místo našli...

Naše "klidovky" jsou Vám plně k dispozici a již nyní se těší na Vaši návštěvu.

 

ANO, jsme PET FRIENDLY!

 

Currency
Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)
Select the date of arrival and departure

Vaše dočasná rezervace bude závazně potvrzena, jakmile obdržíme platbu zálohy ve výši 50 % z ceny vašeho pobytu. S platbou prosím neotálejte a učintě tak obratem. Informace k platbě obdržíte e-mailem.

Před odesláním rezervace si prosím zkontrolujte své údaje.

Děkujeme.

Storno podmínky ubytování v TwoFingers
v případě, že nejsou dohodnuty individuálně:

 • do 7 dnů před příjezdem 0 % z částky za ubytování,
 • 6 – 2 dny před příjezdem 50 % z částky za ubytování,
 • méně jak 2 dny před příjezdem 100 % z částky za ubytování.

 

Do 1 dne od potvrzení rezervace prosíme o uhrazení zálohy na rezervaci termínu ve výši 50 % z ceny pobytu, jinak dojde k automatickému zrušení rezervace.

Vážíme si ochrany soukromí a vaše osobní údaje zpracováváme pouze s vaším souhlasem. 

 1. Ing. Monika Bruknerová, zastupující firmu TwoFingers s.r.o., sídlem Hoškova 912, 253 03 Chýně, ič: 09914609, zpracovává osobní údaje v souladu s ustanovením podle čl. 26 Nařízení, v případě vaší poptávky služeb ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:
 • Jméno a příjmení
 • e-mailovou adresu
 • telefon
 • text zprávy​
 1. Jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Správce zpracovává na tomto webu cookies potřebné fungování webu a analytiku. Takové zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) Nařízení. Tyto osobní údaje budou Ing. Monikou Bruknerovou zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a společností TwoFingers, s. r. o., nejdéle 1 rok od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.​
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Ing. Monikou Bruknerovou, tedy správcem osobních údajů, případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací jako je například WIX - systém na tvorbu webových stránek (EU VAT ID - EU442008451)

​4. Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě,
 • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyžádat si informaci jaké osobní údaje o vás zpracováváme, požádat o opravu nebo kompletní výmaz můžete na  emailu: monika@twofingers.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 162 708.

Děkuji!

​Ing. Monika Bruknerová, jednatel TwoFingers. s. r. o.