open in a new window
Official Site
Arrival date Departure date

Dvoulůžkový pokoj č. 1

29 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · TV · Electric kettle · Refrigerator · Parking

Standartní dvoulůžkový pokoj vybavený manželskou postelí, televizí, dvěmi křesílky a stolkem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Sociální zařízení se sprchovým koutem a WC na pokoji. Pokoj je nekuřácký. Venkovní posezení na terase a možností využití zahrady.

price detail  

Třílůžkový pokoj č. 2

27 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · TV · Electric kettle · Refrigerator · Microwave · Parking

Standartní třílůžkový pokoj vybavený manželskou postelí a jednolůžkem, stolem s židlemi, televizí, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Sociální zařízení se sprchovým koutem a WC na pokoji. Pokoj je nekuřácký. venkovní posezení na terase s možností využití zahrady.

price detail  

Šestilůžkový pokoj č. 3

×650 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · TV · Electric kettle · Refrigerator · Kitchenette · Dining area · Microwave · Parking

Šestilůžkový pokoj typu ubytovna vybavený šesti samostatnými lůžky s možností spojení dvou lůžek do manželské postele, televizí, kuchyňkou, jídelním stolem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouvařičem a základním nádobím. Sociální zařízení se sprchovým koutem a WC na pokoji. Pokoj je nekuřácký. Venkovní posezení na terase s možností využití zahrady.

price detail  

Apartmán č. 4

×669 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · TV · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Dishwasher · Parking

Apartmám na ploše bytu 2+1 je vybavený kuchyní s lednicí, varnou deskou, myčkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Kuchň je vybavená základním nádobím. V obývacím pokoji je manželská postel s možností  rozdělení na dvě samostatná lůžka, sedací souprava a televize. Ložnice je vybavena dvěmi samostatnými lůžky, palandou a psacím stolem. Sociální zařízení se sprchovým koutem a WC je součástí apartmánu. Apartmán je nekuřácký. Před vchodem je lavička pro kuřáky. Z apartmánu je volný vstup na zahradu.

price detail  

Apartmán č. 5

+35 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · TV · Electric kettle · Refrigerator · Kitchen · Dining area · Microwave · Parking

Apartmán vybavený manželskou postelí a rozkládacím gaučem, televizí, kuchyní s lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí apartmánu. Venkovní posezení je na zahradě.

price detail  

Apartmán č. 6

35 m2
in the term is already occupied
Wi-Fi · Shower · WC · Towels · TV · Electric kettle · Refrigerator · Kitchenette · Dining area · Parking

Apartmán vybavený manželskou postelí s možností rozdělení na dvě samostatné postele a jedním samostatným lůžkem, televizí, kuchyní s lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí apartmánu. Venkovní posezení je na zahradě.

price detail  
Select the date of arrival and departure
powered by trevlix trevlix