REZERVAČNÍ SYSTÉM

Vyberte si ubytovací kapacity tlačítkem REZERVOVAT a následně výběr potvrďte tlačítkem POKRAČOVAT (pokud se po kliknutí systém "schová" rolujte stránkou kousek nahoru). Pokračujte upřesněním počtu osob, počtu dětí a zadání kontaktních údajů a poté objednávku odešlete kliknutím na tlačítko ODESLAT REZERVACI.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SISTEM DE REZERVARE

Selectați capacitățile de cazare cu butonul BOOK NOW și apoi confirmați selecția cu butonul CONTINUE (dacă sistemul se „ascunde” după ce faceți click, derulați ușor pagina în sus). Continuați specificând numărul de persoane, numărul de copii și introducând datele de contact, apoi trimiteți comanda făcând click pe butonul SUBMIT RESERVATION.

Currency
Arrival date Departure date
Available rooms at a selected date
Choose room(s)
Kemp
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda
U Medvěda

Kemp U Medvěda // Camping “U Medvěda”

×20
from 15 lei
room / 1 night
Shower · WC

Kemp U Medvěda s krýsným výhledem se nachází na kopci v samém srdci vesničky Eibenthal. Součástí kempu jsou venkovní sprchy a sociální zázemí hospody U Medvěda. V ceně kempovného je parkovné a turistický poplatek. Za příplatek 90 Kč/osoba pak lze objednat snídani v restauraci. Kemp U Medvěda je vzdáleny 270 metrů od restaurace Eibenthal, 250 metrů od obdochu s potravinami a 50 metrů od hospody U Medvěda.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Campingul “U Medvěda” cu o priveliște frumoasă se regăsește pe dealul din inima satului Eibenthal. . Camping-ul include dușuri în aer liber și toaletele de la barul “U Medvěda”. În prețul campingului este inclusă parcarea și taxa turistică. Cu micul dejun la restaurantul din apropiere campingul costă 15 lei/persoană. Acest camping se găsește la 270 de metri distanță de restaurantul Eibenthal, 250 de metri până la magazinul mixt și 50 metri până la barul „U Medvěda”.

Bamboo
Bamboo
Bamboo
Bamboo
Bamboo

Kemp La Bambu - karavan // Camping La Bamboo - caravane

from 40 lei
room / 1 night

Kemp pro karavany La Bambu se nachází v centru vesničky Eibenthal. Součástí kempu jsou venkovní sprchy a venkovní záchody. V ceně je parkovné a připojení k elektřině. Ke karavanu se pak připlácí 90 Kč/osobu, kdy je v ceně turistický poplatek. Za další příplatek 90 Kč/osoba pak lze objednat snídani v restauraci. Kemp La Bambu je vzdáleny 320 metrů od restaurace Eibenthal, 300 metrů od obdochu s potravinami a 100 metrů od hospody U Medvěda.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Campingul pentru caravane se găsește în centrul satului Eibenthal. Camping-ul include toalete și dușuri în aer liber. În prețul campingului este inclusă taxa de parcare cu conexiune electrică. Pentru caravană se platește în plus 15 lei /persoană, în acest preț este inclusă și taxa turistică. Cu micul dejun la restaurantul din apropiere campingul costă 15 lei/persoană. Această camping se găsește la 320 de metri distanță de restaurantul Eibenthal, 300 de metri până la magazinul mixt și 100 metri până la barul „U Medvěda”.

powered by trevlix